Як вставити малюнок на стіну. поставити картинку собі на стіну.

Якщо ви любите спілкуватися в соціальній мережі «Вконтакте», то, ймовірно, задавалися питанням, як поділитися картинкою або графіті зі своїми друзями. Для цього на сторінках користувачів існує інтерактивна спеціальна панель «стіна», на якій можна написати текстове повідомлення, а також викласти картинку або фото, медіафайли та ін. Зробити це зовсім нескладно, в чому ви можете переконатися самі.
Інструкція
1
стіну/b "rel="gallery-step-images "> Спочатку завантажте картинку до себе в фотоальбом, а з нього вже можна буде перенести її на стіну. Для цього зайдіть до себе на сторінку «Вконтакте», виберіть пункт «Мої Фотографії», а потім напроти потрібного альбому натисніть «Додати фотографії».
2
Перетягніть фотографію мишкою в відкрилося вікно або виберіть її в огляді файлів на комп'ютері, натиснувши «Виберіть файл».
3
Після того як зображення додано в альбом, виберіть пункт «Моя сторінка» або натисніть на сторінку людини, з якою ви хочете поділитися картинкою. На його стіні зверху під віконцем для повідомлень натисніть «Прикріпити» - «Фотографію». Виберіть завантажене фото, напишіть текстове повідомлення (якщо потрібно) і натисніть «Відправити». Після цього на стіні з'явиться ваша картинка.
4
Якщо ви хочете вставити файлове зображення зі свого комп'ютера відразу, не додаючи його до себе в альбом, клікніть «Прикріпити» - «Фотографію» - «Вибрати файли». Виберіть картинку в огляді файлів свого комп'ютера і натисніть «Відправити».
5
Якщо ви хочете вставити графіті, натисніть «Прикріпити» - «Інше ...» - «Графіті». Намалюйте картинку (графіті) і натисніть «Відправити».
6
Щоб поділитися з друзями цікавою картинкою, яку ви побачили в групі або у будь-якого користувача «Вконтакте», натисніть на «сердечко» («мені подобається») під цим зображенням. Потім клікніть «Розповісти друзям».
7
Автоматично картинка відобразиться у вас на стіні з посиланням на групу або користувача (тобто з поміткою, у кого ви її додали до себе).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ER_wqVv6q0w
Зверніть увагу
Останнім часом дуже поширені різні програми для вставки картинок до себе на сторінку, програми- «мессенжери» і т.п. У багатьох випадках ці продукти небезпечні для користування, т.к. вони служать для однієї мети - крадіжки пароля користувачів соціальних мереж.