Як знайти і видалити банер.

Став дуже поширеним вірус, який проявляється у вигляді баннера , який закриває доступ до робочого столу і вимагає відправити СМС-повідомлення на певний номер. Вирішити дану проблему і видалити вірусну програму можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • Антивірусна програма.
Інструкція
1
Не відправляйте ні в якому разі СМС-повідомлення на вказаний номер. Існує безліч способів, які дозволяють знайти і видалити вірусний банер. Виберіть найбільш підходящий.
2
Зніміть жорсткий диск з вашого комп'ютера. Віднесіть його в фірму по ремонту комп'ютерів або зверніться до одного, у якого стоїть антивірусна програма. Перевірте ваш диск на віруси. Антивірус при цьому повинен бути оновленим, щоб успішно знайти і видалити файл з банером.
3
Переінсталюйте операційну систему з форматування дисків. Даний спосіб є найбільш надійним, але і довгим. При цьому ви втратите безліч документів і файлів, тому вдавайтеся до перевстановлення тільки в разі крайньої необхідності або якщо у вас не збережено на диску цінної для вас інформації.
4
Виконайте відновлення системи. Запустіть комп'ютер в безпечному режимі. Після цього натисніть на «Пуск», перейдіть в розділ «Програми», відкрийте пункт «Стандартні» - «Службові». Після цього виберіть команду «Відновлення системи». Відкриється вікно, в якому необхідно вказати дату відновлення. Вона повинна бути більш ранньої, ніж та, коли імовірно ваш комп'ютер заразився вірусним банером. В цьому випадку відбудеться відкат системи з видаленням встановлених програм і вірусів. При цьому створювані документи залишаться недоторканими.
5
Знайдіть код від банера, щоб його видалити. Дані коди представлені на багатьох сайтах антивірусних програм. Перейдіть по посиланню http://sms.kaspersky.ru/, http://virusinfo.info/deblocker/, http://www.esetnod32.ru/.support/winlock/, https://www.drweb.com/xperf/unlocker/або виберіть будь-який інший антивірус.
6
Натисніть кнопку «Знайти ключ», введіть номер телефону, на який банер вимагає відправити СМС-повідомлення та отримайте код, який розблокує ваш робочий стіл. Після цього бажано відразу ж завантажити і встановити свіжий антивірус і перевірити весь комп'ютер на вірусні ПО.