Як позбутися від червоного плоского лишаю.

Науці ще достеменно не відомо, через що виникає червоний плоский лишай. Причин може бути декілька: сильна стресова ситуація, отруєння хімічними або лікарськими препаратами, попадання в організм вірусів. Тому проводиться комплексне лікування, яке ведеться у всіх напрямках.
Вам знадобиться
  • - дитяче мило;
  • - дієтична їжа;
  • - комплекс вітамінів;
  • - заспокійливі препарати;
  • - антиалергічні препарати ;
  • - ліки, що покращують насичуваність тканин киснем;
  • - 70% спирт;
  • - хлоралгидрат;
  • - антибіотики;
  • - препарати для поліпшення мікрофлори кишечника.
Інструкція
1
Уникайте попадання на шкіру і в дихальні шляхи будь-яких хімічних препаратів. Якщо ваша робота пов'язана з ними, візьміть відпустку або оформіть лікарняний. Проведіть вдома генеральне прибирання, повністю позбудьтеся від пилу і бруду. Постарайтеся обмежити застосування будь-яких хімічних засобів, навіть гелів для душу. Замість Нb [використовуйте звичайне дитяче мило.
2
Не вживайте продуктів, які можуть викликати алергію. Постарайтеся харчуватися дієтичною їжею. Повністю відмовтеся від всіх продуктів, що містять консерванти і штучні барвники. Регулярно вживайте вітаміни. Краще пропити комплекс, який можна підібрати самостійно або за допомогою лікаря.
3
Пропийте курс заспокійливих препаратів. Їх можна підібрати з урахуванням ваших побажань. Постарайтеся уникати стресових ситуацій. Якщо ви помітили, що захворювання носить невротичний характер, робіть акцент саме на цьому методі лікування. Обов'язково щодня вживайте антиалергічні препарати.
4
Почніть приймати ліки, які покращують насичуваність тканин киснем, якщо захворювання набуло хронічну форму. Постарайтеся щодня здійснювати піші прогулянки, частіше провітрюйте приміщення, в якому ви перебуваєте.
5
Мийте лишай кілька разів на день із застосуванням звичайного дитячого мила. Постарайтеся зробити так, щоб мильна вода не потрапила на здорові ділянки шкіри.
6
Візьміть 70% спирт, змішайте його з невеликою кількістю хлоралгидрата. Отриманою сумішшю змащуйте уражені ділянки 2-3 рази на день. Якщо червоний плоский лишай з'явився на слизовій, то двічі на день використовуйте пасту Ліссара.
7
Пропийте курс антибіотиків (препарат повинен виписати лікар), якщо хвороба прогресує або доставляє занадто сильні незручності. Разом з ними вживайте ліки, які покращують мікрофлору кишечника.
Зверніть увагу
Самолікування може привести до виникнення хронічного захворювання. Тому при першій же можливості зверніться до лікаря, щоб він підібрав вам індивідуальний курс.
Корисна порада
Щоб якомога швидше позбутися захворювання, лікуєте його комплексно, застосовуючи всі зазначені методи.