Як розкрутити інтернет-проект.

У будь-якому бізнесі, у тому числі і в мережі інтернет , не обійтися без залучення цільових потенційних клієнтів. Існує безліч можливостей досягнення даної задачі. Але тільки деякі з них є по-справжньому ефективними.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - контакти;
  • - невеликий стартовий капітал.
Інструкція
1
Створіть гарне оформлення для свого бізнес- проекту. Це один з найважливіших пунктів, якому не завжди приділяють належну увагу інтернет-бізнесмени. А адже більшість людей хоче бачити саме красиву картинку на сайті, блозі або іншому ресурсі. Звичайно, не варто нехтувати і якістю свого проекту, але все ж потрібно створити привабливе оформлення продукту/послуги та сайту. Якщо ви не можете зробити це самі, довірте цю роботу професіоналам на сайті фрілансерів.
2
Проведіть всебічний пошук цільових партнерів в ніші. Контакти з ними вкрай важливі для встановлення дружніх відносин і проведення масових продажів. Напишіть їм кілька листів в дружній манері, а тільки потім запропонуйте прорекламувати свій товар їх передплатникам. Природно, вам потрібно буде подумати в першу чергу про партнерів і представити їм умови, від яких вони не зможуть відмовитися.
3
Здійсніть рекламну кампанію в розсилках та на сайтах по темі бізнесу. Крім партнерських баз, вам потрібно ще знайти і комерційні сайти, які надають можливість реклами на своєму ресурсі і підписному листі. Заплатіть вказану ціну і створіть серію листів для відвідувачів даного ресурсу. Помістіть привабливий банер в його головній частині і слідкуйте за відвідуваністю свого сайту.
4
Вивчіть способи просування сайту з контекстної мережі в пошуковиках. Створіть кілька оголошень і запустіть їх в сервіс «Яндекс-Директ». Потенційні клієнти будуть набирати в пошуковику запит по темі вашого проекту і бачити зліва сторінки ці оголошення. Якщо вони зацікавляться у вашому бізнесі, то вони або куплять товар/послугу, або напишуть вам по зворотного зв'язку.
5
Рекламуйте свій бренд через блог і соціальні мережі. Це найбільш надійний варіант розкрутки проекту в мережі, хоча він і набагато довше за інших. Пишіть і розмішайте кожен день корисний матеріал по темі. Таким чином ви будете залучати цільовий трафік при відсутності вкладення в рекламу проекту. Розміщуйте матеріали «Вконтакте», «Твіттері» і «Фейсбуці».