Як записати проект в Sony Vegas.

Програма Sony Vegas служить для створення відеофільмів. Вона дуже проста у використанні. Проте вона підходить для професійних користувачів, завдяки наявності в меню безлічі різноманітних налаштувань.
Вам знадобиться
  • - програма Sony Vegas.
Інструкція
1
Переконайтеся, що конфігурація вашого комп'ютера відповідає системним вимогам програми Sony Vegas. Для її використання необхідно наявність процесора з частотою не нижче 1 ГГц, не менше 1 Гб оперативної пам'яті і відеокарта від 128 Мб.
2
Для роботи з відеозаписом в HD необхідна наявність многоядерного процесора і відеокарти з кращими характеристиками, краще не інтегрованою. Скачайте її з офіційного сайту розробника за наступним посиланням: http://www.sonycreativesoftware.com/vegassoftware або придбайте її будь-якими іншими зручними для вас способами.
3
Встановіть програму на ваш комп'ютер, слідуючи вказівкам інсталятора. Запустіть її, введіть ліцензійний ключ і інші реквізити, необхідні для продовження роботи з програмним забезпеченням Sony. Якщо потрібно, скачайте для неї програму-русифікатор.
4
Перейдіть до створення проекту , підготувавши для цього необхідний матеріал. Підключіть до вашого комп'ютера обладнання, з якого ви будете проводити копіювання матеріалів - карта пам'яті відеокамери, касета, жорсткий диск і так далі. Дані найкраще перенести на диск комп'ютера, це збільшить швидкість роботи програми.
5
Виберіть створення нового проекту за допомогою меню File. Додайте в нього відеозапису, за допомогою функцій меню програми змонтуйте відеозапис по вашому розсуду. Коли кінцевий варіант фільму буде готовий, виберіть функцію прорахунку відео в меню File і дочекайтеся закінчення операції, її виконання залежить від довжини вашого фільму і загального обсягу файлів.
6
Збережіть проект, вибравши для вашої відеозапису потрібний формат файлу. При виникненні проблем в роботі з програмою Sony Vegas знайдіть в інтернеті відеоуроки, які допоможуть вам надалі швидше орієнтуватися за функціями програми, відкрити для себе багато додаткових функцій і поліпшити загальні навички роботи з нею.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, програма платна. Використання зламаних її версій може спричинити за собою певні наслідки.
Корисна порада
Знайдіть відеоінструкцію для поліпшення навичок роботи з програмою.