Як перевезти собаку через кордон.

Найчастіше людям доводиться подорожувати разом зі своїми домашніми вихованцями: при поїздці у відпустку, придбанні цуценя за кордоном, участь у виставках, що проводяться в інших країнах. Щоб у митниці не виникло до вас питань, слід заздалегідь підготувати всі документи, необхідні для перевезення собаки через кордон .
Вам знадобиться
  • - ветеринарний паспорт;
  • - ветеринарна довідка за формою №1;
  • - довідка про відсутність племінної цінності;
  • - клеймо або мікрочіп;
  • - переноска;
  • - багажний квиток.
Інструкція
1
Для перевезення тварини в межах СНД вам будуть потрібні ветеринарний паспорт і довідка за формою №1. У ветеринарному паспорті повинні бути відзначені всі щеплення. Обов'язково, щоб вакцинація від сказу проводилась не раніше, ніж за рік да поїздки і не менш ніж за 30 днів. Довідку за формою один можна отримати в державній ветеринарній станції. В ній повинні міститися відомості про те, що ваша собака здорова на момент огляду, і що у неї немає гельмінтів. Довідка має бути видана не раніше, ніж за три дні до поїздки.
2
Якщо ви вивозите собаку в ЄС, то крім перерахованих вище документів вам потрібно довідку про те, що тварина не представляє племінної цінності. Отримати її можна в центральному клубі службового собаківництва, клубі Всеросійського ради з мисливського собаківництва або клубі Федерації любительського собаківництва залежно від породи собаки. Також у вашого улюбленця обов'язково повинно бути клеймо або мікрочіп, відомості про який будуть вказані у ветеринарному паспорті. Довідка за формою №1 повинна бути переведена на англійську або німецьку мови і завірена.
3
Поцікавтеся правилами перевозу тварин в авіакомпанії, послугами якої ви плануєте скористатися. Найчастіше в літаки пускають невеликих собак вагою до восьми кілограмів. Собаки повинні бути в спеціальній перенесенні. Більші тварини повинні подорожувати в багажному відсіку, і оплата за них йде така ж, як і за багаж. В пасажирських поїздах тварини також повинні провозитися в переносках, і для них купується спеціальний багажний квиток.
4
Плануючи поїздку, обов'язково почитайте правила ввезення тварин в країну, куди ви збираєтеся їхати, а також правила країн, через які ви будете проїжджати транзитом. Приміром, в Німеччину заборонено ввезення бійцівських порід собак, а для ввезення тварини в Австралію необхідно отримати дозвіл Австралійської карантинної та інспекційної служби. Якщо ви заздалегідь ознайомитеся з переліком необхідних документів, то без проблем провезе свою тварину.
Академік Володимир Ігорович Арнольд, людина, яка мав унікальні, нестандартними поглядами на освіту, в 2004 році випустив книгу «Завдання для дітей від 5 до 15 років». Ось що розповідає автор про історію появи цієї книги: «Ці завдання я записав у Парижі навесні 2004 року, коли російські парижани попросили мене допомогти їх малолітнім дітям придбати традиційну для Росії, але далеко перевершує всі західні звичаї культуру мислення». На думку В.І. Арнольда, культура мислення найбільше виховується раннім самостійним міркуванням про простих, але не легких питаннях, начебто наведеної нижче задачі «Як перевезти через річку ?».
Інструкція
1
Ознайомтеся з умовою задачі №9 зі збірки «Завдання для дітей від 5 до 15 років» .Волк, коза і капуста повинні бути перевезені мужиком через річку в човні, але човен настільки мала, що він може брати з собою тільки один з трьох вантажів. Як перевезти все три вантажу (вовка не можна залишати наодинці з козою, а козу - з капустою) через річку ?
2
Оскільки мужик може залишити на березі вовка і капусту, першою на другий берег відправиться коза.
3
Наступним заїздом мужик повинен відвезти на інший берег капусту.А от назад він не повинен повертатися один, а посадити з собою в човен козу. Козу не можна залишити з капустою на іншому березі. Але за умовою задачі ніде не говориться про те, що мужик не може перевозити своїх «пасажирів» туди й назад.
4
Настала черга вовка переправитися через річку , а коза залишиться на цьому березі.
5
Вовк і капуста переправлені, а мужик повернеться ще раз за козой.Ітак, вовк, коза і капуста перевезені через річку . Задача вирішена.
Зверніть увагу
В Інтернеті дуже популярна флеш-гра «Переправа - японська головоломка», аналог нашої старовинної задачі про мужика, вовка, козу і капусту. В Японії при прийомі на роботу здобувачам може бути запропоновано вирішити подібну задачу в якості інтелектуального тесту.
Корисна порада
Цікаво зауваження академіка Арнольда, відомого у всьому світі математика, з приводу рішення логічних задач. У передмові до вищезгаданої книзі автор ділиться спостереженнями про те, що відстають у школі двієчники часто вирішують їх краще відмінників, так як їм на своїй «камчатці» весь час доводиться для виживання думати більше, в той час як відмінники не можуть взяти в толк, « що на що потрібно множити »в цих завданнях, п'ятирічні діти вирішують подібні завдання краще школярів, зіпсованих натаскуванням, яким вони даються легше, ніж студентам, які зазнали зубріння в університеті, але все ж переважаючим своїх професорів (найгірше вирішують ці прості задачі нобелівські і філдсовські лауреати).