Як позбутися запаху з рота у собак.

Неприємний запах з рота вихованця може стати серйозною проблемою для власника, адже він ускладнює нормальне спілкування господаря з собакою. Крім того, запах з рота може сигналізувати про хвороби. Тому доброму господарю слід розібратися і усунути причину запаху якомога раніше.
Вам знадобиться
  • - зубна паста для собак;
  • - щітка або ватяні диски;
  • - зелень;
  • - сухарі;
  • - кісточки для чищення зубів;
  • - сода.
Інструкція
1
Цілком можливо, що за запахом з рота чи не криється нічого серйозного. Адже те, що людині здається огидним, для тварини може бути чарівним ароматом. Прослідкуйте за вашим вихованцем і переконайтеся, що він не тягає відходи зі сміттєвого відра і не підбирає на вулиці зіпсовані залишки м'яса і оселедцевий голови. Якщо проблема неприємного запаху в цьому, то вона легко вирішувана - виводите пса на вулицю в наморднику і ізолюйте відро для сміття.
2
Уважно огляньте пащу вашого улюбленця. Чи немає на зубах нальоту, зубного каменя, не запалена чи слизова оболонка? Якщо проблеми з зубами все-таки є, придбайте спеціальну пасту для собак. Можна також купити собачу зубну щітку або скористатися дитячої. Також зручно чистити собаці зуби ватними дисками, завдаючи зубну пасту на них. Включіть в раціон собаки сухарі з підсушеного чорного хліба і спеціальні собачі кісточки, що допомагають в чищенні зубів.
3
Якщо в ротовій порожнині проблема також не була знайдена, задумайтеся про раціоні харчування вашого вихованця. Чи не почали ви годувати його чим-небудь новим, після чого і з'явився запах з рота? У собаки може бути індивідуальна непереносимість навіть свіжою і якісною їжі. Включіть в раціон собаки зелень - петрушку, люцерну. Дрібно порубати її і додайте в звичний корм тварини. Хлорофіл, що міститься в зелені, не тільки покращує травлення, але і освіжає подих.
4
Якщо неприємний запах з рота спостерігається у цуценяти, подивіться, чи не чи почали мінятися зуби у вашого вихованця. У цей час у собак також може спостерігатися рясне слиновиділення і лихоманка. Щоб позбутися від заважає вам запаху промивайте цуценяті рот слабким розчином соди.
5
Якщо чистка зубів і дієта не допомогли вашому вихованцеві позбутися запаху, обов'язково покажіть його ветеринару, щоб виключити ймовірність більш серйозного захворювання.