Як назвати шотландську кішку. Як назвати кішку шотландську вислоухую.

Ім'я, яке дають кошеняті, повинно відповідати вподоби, зовнішності і породі домашнього вихованця. Шотландські кішки, вони милі і забавні, але тримаються як справжні аристократи, тому кличка повинна відображати подвійність їх натури.
Інструкція
1
Дотримуйтесь традиціям при виборі клички породистої шотландської кішки. У розпліднику, де ви купуєте кошеня, вам повідомлять, на яку букву вона повинна починатися, це залежить від посліду. Крім того, повне ім'я котика з родоводом міститиме клички його предків, їх звучання також важливо враховувати. Якщо ж походження вашого вихованця не накладає обмежень на вибір імені, виходите з того, що вам подобається.
2
Дайте кошеняті істинно шотландське ім'я. Якщо ви думаєте, як назвати кішечку, зверніть увагу на традиційні імена. Тим більше, у кожного імені є своє значення. Наприклад, ім'я Айлін значить «білява красуня», Леслі - «райський сад», а Камерон - «кирпата», ну чим не ім'я для шотландської кішечки? Крім того, можна вибрати ім'я під характер вихованки. Якщо вона виділяється серед інших особливою миловидністю, то можна дати їй ім'я Андренио, що значить «гарненька». А якщо киця мила, ласкава і дружелюбна, можна назвати її Скай або «мрійниця».
3
Виберіть кличку серед чоловічих шотландських імен. Вони також мають своє значення. Тому боязкого кошеняти можна назвати Грег, тобто «обережний». Відважному малюку дайте ім'я Бернард, що значить «безстрашний як ведмідь», або Арчибальд - «справжня хоробрість». Сірому котику підійде кличка Грехем, воно означає «гравій», або Стін - «камінь». Якщо з дитинства кошеня поводиться важливо і діловито, назвіть його Педрейг, тобто «дворянин». Всі ці імена в силу їх «іностраних» звучать важливо і аристократично. Також можна вибрати нейтральне ім'я, наприклад, Рамсі - «дикий часник», Деві - «улюблений», Вилки - «шолом».
4
Скористайтеся картою Шотландії, щоб вибрати ім'я серед назв географічних об'єктів цієї країни. Зовсім не обов'язково називати кошеня Единбург, Глазго або Лох-Несс, можна знайти що-небудь більш унікальне. Наприклад, на півночі Шотландії є міста Албстер, Даннет, Елфін, Олтбі і Терсо. Звучать вони красиво і цілком підійдуть для кошеняти чоловічої статі. Для кішечок теж знайдеться щось милозвучне, приміром, Далмаллі, Килмор, Пейслі або Шілдейг. Будь-яке з назв можна трансформувати в зменшувально-пестливе ім'я.