Як замовляти в закордонних інтернет-магазинах.

Купувати товари закордоном набагато вигідніше, ніж у Росії. Коштують вони на порядок дешевше, до того ж ви не переплачуєте за оренду приміщення та роботу персоналу. При цьому речі та взуття відрізнятимуться високою якістю. Саме тому кількість тих, хто одягається сьогодні он-лайн тільки закордоном, росте з кожним днем. Однак багатьом спочатку буває досить непросто розібратися, як же саме можна купити річ в іноземному інтернет-магазині .
Інструкція
1
Приготуйтеся до того, що вам доведеться отримати всю цікаву для вас інформацію про товар, оплати і доставки іноземною мовою, переважно англійською. Тому якщо ви добре володієте їм, то вам додатковий бонус.
2
Зареєструйтеся на сайті того інтернет-магазину, на якому знайшли сподобалися вам речі. Зробити це досить просто навіть в тому випадку, якщо ви не знаєте мови. Схема схожа з російськими он-лайн магазинами. Вам потрібно заповнити поля з інформацією про ваш імені та прізвища, містом і країною вашого місця проживання і т.д.
3
Тепер відкладіть вподобані речі в корзину. Єдине, що потрібно пам'ятати, це те, як правильно підбирати розміри. Так, наприклад, німецька одяг буде мати маркування на 6 розмірів менше, ніж російська. Це значить, що якщо ви носите одяг 44-го розміру, то в німецьких магазинах вам слід підбирати дрібнички 38-го. Що стосується французької одягу, то різниця буде не 6, а 4. Найкраще заздалегідь зняти з себе мірки, подивитися на російськомовних сайтах, під який розмір ви підходите. І вже тільки після цього замовляти одяг закордоном.
4
Виберіть спосіб доставки і натисніть «Оплатити». Зробити це можна різними способами. Один з них - через віртуальний гаманець. Однак далеко не кожна інтернет-платіжна система вам допоможе в цьому. Зазвичай для покупки в закордонних он-лайн магазинах приймають до розрахунку кошти з гаманця системи Webmoney. Отже, вам потрібно зареєструватися в цій системі, покласти гроші на рахунок і дозволити магазину їх звідти списати.
5
Варіант другий, як можна заплатити, - це банківський переказ. В деяких випадках, як наприклад, з усім відомим магазином eBay, вам доведеться завести спеціальний рахунок у банку. Для цього прийдіть в банк і скажіть, що вам потрібна карта для здійснення покупок через інтернет в магазинах закордоном. Плюс такого рахунку в тому, що кошти з нього будуть автоматично списуватися в тій валюті, в якій ви купуєте: хоч в доларах, хоч в євро, хоч в фунтах і т.д.
6
Зареєструйте карту на платіжній системі, яка працює з он-лайн продажами і можете сміливо починати купувати, купувати і купувати.
7
Що ж стосується покупок в закордонних інтернет-магазинах, адаптованих під Росію, таких як Quelle, La Redoutte, Otto та ін., То тут все ще простіше. Пов'язано це з тим, що всю цікаву інформацію про товари з цих магазинах ви легко отримаєте російською мовою. Сам же алгоритм покупки такий же, як і в першому випадку - вибираєте, отримуєте і оплачуєте. В даному випадку великим плюсом стає та обставина, що оплатити покупку ви можете вже по факту її отримання - готівкою кур'єру.
Корисна порада
Наберіться терпіння - доставка таких покупок займає досить тривалий час, близько 3 тижнів. Тому враховуйте цей факт при оформленні замовлення.