Як включити bluetooth на комп'ютері. Bluetooth для комп'ютера.

Bluetooth дає можливість відправляти дані на інші пристрої по бездротовому зв'язку. Це можуть бути як мультимедіа файли, фотографії, так і документи, які треба передати.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з можливістю активації функції Bluetooth
  • - USB-адаптер Bluetooth
Інструкція
1
Переконайтеся, що у вашому комп'ютері є функція "Bluetooth". Для цього відкрийте «Мій комп'ютер». Правою кнопкою миші клікніть на вільному просторі відкрився вікна. Виберіть «Властивості». Відкриється вікно «Перегляд основних відомостей про комп'ютер». На панелі ліворуч натисніть «Диспетчер пристроїв». Там Bluetooth буде вказаний в мережевих адаптерах.
2
Відкриття вікна «Включити Bluetooth» відбувається автоматично при спробі підключитися до комп'ютера таким способом якого пристрою. Для цього в заводських налаштуваннях комп'ютера вказано «Підключення за умовчанням» Наприклад, якщо треба синхронізувати телефон, то спершу активуйте Bluetooth на телефоні. Виберіть на комп'ютері файл, який хочете передати. Клікніть на ньому правою кнопкою мишки. Натисніть «Відправити»> Bluetooth.
3
Вас привітає «Майстер відправки через Bluetooth». Автоматично будуть знайдені всі можливі адресати в радіусі дії сигналу. Виберіть правильний (де вказано ім'я вашого телефону). Якщо раніше комп'ютер синхронізуватися з яким-небудь віддаленим джерелом таким чином, то буде окрема кнопка «Натисніть тут для відправки (ім'я)». Клікніть на неї, якщо вказано правильне ім'я.
4
При необхідності активувати інший пристрій, виберіть «Далі». Комп'ютер почне пошук можливого обладнання.
5
Бувають ситуації, коли настройки Bluetooth на комп'ютері збиваються. В такому випадку треба активувати обладнання самостійно.
6
Натисніть комбінацію клавіш Fn + F5. Кнопка Fn знаходиться в нижньому лівому куті клавіатури. На моніторі з'явиться вікно «Параметри бездротових пристроїв». Виберіть Bluetooth, натисніть «Вкл.». Зачекайте кілька секунд, поки вікно автоматично закриється, або натисніть клавішу «Пробіл».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-6wiQ2yWPZ4
Корисна порада
На деяких комп'ютерах є окремо виведена клавіша або перемикач для включення Bluetooth. Може перебувати на корпусі пристрою/на клавіатурі. Уважно огляньте умовні позначення.