Як згортати програми в iPhone. згортати програми в айфон.

Розробники Iphone свідомо відмовилися від можливості роботи додатків в телефоні в фоновому режимі. Користувачам таке рішення не дуже подобається. Саме тому була створена спеціальна утиліта, яка дозволяє згортати програми в Iphone.
Вам знадобиться
  • - Iphone;
  • - програма Backgrounder;
  • - комп'ютер, який синхронізується з Iphone.
Інструкція
1
Встановити даний додаток можна з Sydia. Відкрийте її на телефоні, в вікні пошуку наберіть назву утиліти - Backgrounder. Ця програма абсолютно безкоштовна.
2
Також можете закачати її через інтернет на свій комп'ютер. Помістіть в папку, де програма буде зберігатися завжди. Не рухайте її! Інакше при подальшої синхронізації Iphone не зможе ідентифікувати місце розташування программи.Подключіте телефон до комп'ютера, синхронізуйте його через iTunes. Завантажте програму Backgrounder в Iphone вручну.
3
Після того як утиліта буде завантажена в телефон, не шукаєте її серед інших іконок: Backgrounder неможливо позначає своєї присутності на Iphone, т.к. не має інтерфейсу. Щоб перевірити її в роботі, треба відкрити будь-який додаток.
4
Щоб згорнути відкрите додаток, натисніть на кнопку Home. Утримуйте її біля трьох секунд. На екрані з'явиться повідомлення виду Backgrounder Enabled (означає, що Backgrounder запущений). Можете запустити будь-яке інше додаток.
5
Для запуску згорнутого додатки натисніть і утримуйте 2-3 секунди кнопку Home. На екрані висвітиться повідомлення, що Background відключений (Background Disabled).
Зверніть увагу
Не всі програми здатні продовжувати свою роботу в фоновому режимі. Наприклад, якщо активувати Background при закачуванні відео з YouTube, то ролик не вилетить, але при роботі програми в фоновому режимі завантаження відбуватися не буде. Знову відкривши додаток, ви продовжите скачувати з того ж місця, на якому зупинилися.
Корисна порада
Використовувати Backgrounder в програмах для обміну повідомленнями дуже зручно: оповіщення приходять при роботі програм у фоновому режимі. Також можете при необхідності сміливо згортати гри.