Як прикрасити клавіатуру.

Комп'ютерні клавіатури випускаються в обмеженому асортименті кольорів. Кольорові клавіатури коштують помітно дорожче поширених чорних і білих. Художньо оформлені пристрої введення і зовсім є штучними виробами. Чому б не спробувати зробити ексклюзивну клавіатуру самостійно?
Інструкція
1
Перед переробкою клавіатури обов'язково відключіть її від комп'ютера. Після цього акуратно розберіть. Якщо всередині замість великого «полотна» ви виявите безліч окремих штовхачів, акуратно складіть їх в баночку, не втративши ні один. Після цього зніміть плату і багатошарову контактну плівку. Відклавши їх, якщо клавіатура забруднена, помістіть її пластмасові частини (верхню панель з клавішами і нижню кришку) в тазик з водою, в яку додано трохи засобу для миття посуду. Залиште їх там на кілька годин (якщо клавіатура дуже брудна - на добу). Потім витягніть їх звідти, видаліть ту грязь, яка не відпала сама, за допомогою губки, а потім ретельно промийте проточною водою. Покладіть їх на радіатор опалення сушитися. Чи не застосовуйте для просушки фен, електричний обігрівач - деталі можуть пожолобитися. Чи не мийте клавіатуру перекисом водню - хоча вона і побіліє, залишки цієї речовини можуть потім розчинити друковані провідники.
2
Дуже ефектне колірне рішення вийде, якщо колір клавіш буде контрастним щодо кольору корпусу, як в клавіатурах деяких старих комп'ютерах (випущених до широкого розповсюдження IBM PC). Для отримання такого ефекту купите дві абсолютно однакових клавіатури, що відрізняються один від одного тільки кольором. Розібравши їх, переставте чорні клавіші на білу клавіатуру, а білі - на чорну. Потім зберіть обидві клавіатури.
3
Щоб пофарбувати корпус клавіатури, спочатку відокремте від верхньої панелі всі клавіші, попередньо сфотографувавши їх розташування. Обидві деталі корпуса без клавіш знежирте спиртом, дайте йому повністю висохнути, після чого покрийте шаром фарби з балончика. Перед цим поля для клавіш закрийте шматочками паперу, які потім видаліть. Не тримайте балончик впритул до забарвлюваної деталі - розташуйте його приблизно в 30 сантиметрах від неї. Тоді частинки фарби до нього долетять, а розчинник встигне по шляху випаруватися. Дайте шару фарби повністю висохнути, потім нанесіть другий шар, а коли висохне і він - шар спеціального лаку, якому також дайте висохнути. При бажанні перед нанесенням лаку зробіть малюнок, наприклад, гуашшю. Під час роботи не курите і не користуйтеся відкритим вогнем. Не сушіть лак електронагрівальними приладами. Фотографування зі спалахом виробляєте при відсутності в повітрі парів лаку і фарби. Працюйте в провітрюваному приміщенні.
4
Для складання клавіатури спочатку встановіть на свої місця всі клавіші. Поверх них розмістіть полотно з штовхачами або окремі штовхачі. Акуратно, щоб вони не змістилися, покладіть плівку з контактами. Встановіть на місце плату, рівномірно притиснувши її до плівки усіма гвинтами через вхідну в комплект притискну планку. Закрийте клавіатуру, ввернувши всі гвинти. Перевірте її в роботі, переконайтеся, що функціонують всі клавіші.