Як прискорити продуктивність комп'ютера.

Зазвичай збільшення продуктивності комп'ютера досягається шляхом зміни певних пристроїв або додавання нових елементів у структуру ПК. Важливо розуміти, що оптимізувати роботу комп'ютера і ноутбука можна і без механічного втручання.
Вам знадобиться
  • - Smart Defrag;
  • - Advanced System Care.
Інструкція
1
Для досягнення максимальної продуктивності комп'ютера необхідно налаштувати параметри роботи декількох пристроїв. Крім того, важливо встановити свого роду баланс між усіма елементами ПК. Для початку оптимізуйте роботу жорсткого диска. Відкрийте властивості локального томи, на якому встановлена операційна система.
2
Знайдіть пункт «Дозволити індексувати файли на диску» відключіть цю функцію, знявши відповідну галочку. Натисніть кнопку «Застосувати» і виберіть пункт «Для всіх файлів і підкаталогів».
3
Скачайте та встановіть програму Smart Defrag компанії Ouslogics. Запустіть цю утиліту. Поставте галочки поруч з кожним розділом жорсткого диска. Натисніть кнопку «Форматувати» і виберіть пункт «Оптимізація і форматування». У меню додаткових параметрів активуйте функцію «Пропустити файли розміром більше 1 Гб».
4
Встановіть програму Advanced System Care. Виконати завантаження цієї утиліти ви можете з сайту www.iobit.com. Запустіть програму ASC і відкрийте меню «Діагностика системи». Встановіть галочки поруч із пунктом «Оптимізація» та натисніть кнопку «Сканувати».
5
Натисніть кнопку «Ремонт» після завершення сканування системи. Перейдіть в меню «Очищення системи». Виділіть пункти «Помилки реєстру» і «Непотрібні файли». Натисніть кнопки «Сканувати» і «Ремонт». Закрийте програму після завершення її роботи.
6
Відкрийте панель управління і виберіть меню «Адміністрування». Перейдіть до списку служб операційної системи. Вимкніть непотрібні і зайві служби і процеси. Для цього знайдіть потрібний пункт, клікніть по ньому правою кнопкою миші і відкрийте властивості даної служби.
7
У графі «Тип запуску» встановіть параметр «Відключено». Збережіть зміни. Після відключення всіх зайвих служб перезавантажте комп'ютер.