Як визначити, Яка відеокарта в ноутбуку. Як визначити драйвер відеокарти на ноутбуці.

Для вибору і установки потрібних драйверів на відеокарту необхідно правильно визначити модель цього пристрою. Існує кілька перевірених методів з'ясування типу підключеного обладнання.
Вам знадобиться
  • - Everest;
  • - Sam Drivers;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Встановіть програму Everest (AIDA). Виконайте завантаження настановних файлів з офіційного сайту розробників http://www.lavalys.com/support/downloads. Перезавантажте комп'ютер і запустіть файл everest.exe
2
Зачекайте, поки програма збере інформацію про підключені пристроях і їх параметрах. Зазвичай цей процес займає 2-3 хвилини. Після відкриття головного меню програми розгорніть підменю «Відображення».
3
Виберіть пункт «Відео Windows» і знайдіть поле «Опис пристрої». З'ясуйте модель підключеного відеоадаптера. Якщо програма Everest не змогла визначити модель встановленої відеокарти, скористайтеся іншими способами.
4
Вивчіть інструкцію до вашого ноутбука. Іноді опис найважливіших пристроїв вказано навіть на коробці від комп'ютера.
5
Якщо ви не знайшли потрібну інформацію, то з'ясуйте модель ноутбука. Відвідайте сайт виробника даного товару. Скористайтеся пошуком по ресурсу і знайдіть опис даної моделі. Пам'ятайте про те, що необхідно ввести повну назву, тому що схожі моделі мобільних комп'ютерів можуть бути оснащені різними пристроями.
6
Якщо ви не хочете самостійно з'ясовувати модель відеокарти і шукати драйвери для цього обладнання, скачайте та встановіть програму Sam Drivers. Після інсталяції утиліти запустіть файл runthis.exe.
7
В меню швидкого доступу виберіть пункт «Установка драйверів Driver Install Assistance». Дочекайтеся завершення визначення підключених пристроїв і вибору відповідних драйверів. Виділіть пункти, пов'язані з відеокартою, наприклад video others і nvidia new.
8
Натисніть кнопку «Встановити вибрані» і виберіть пункт «Звичайна установка». Після завершення процесу інсталяції драйверів перезавантажте комп'ютер. Відкрийте диспетчер пристроїв, знайдіть підменю «Відеоадаптери» і подивіться модель вашої відеокарти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v9iZDZgnWVw