Як підключити конектор.

Якщо ви вирішили самостійно обжати мережевий кабель для локальної мережі, то повинні вивчити розташування проводів по кольорам. Цей момент є найважливішим при підключенні коннектора . В іншому випадку в результаті ваша мережа просто буде непрацездатною.
Вам знадобиться
  • - прес-кліщі для обтиску;
  • - мережевий кабель «вита пара»;
  • - коннектор.
Інструкція
1
Приготуйте всі необхідні інструменти для підключення коннектора. В обов'язковому порядку вам знадобляться прес-кліщі для обтиску. Без них виконати обтиск зможуть хіба що професійні мережеві майстра.
2
Купіть мережевий кабель, який називають, як правило, кручений парою, оскільки він складається з восьми попарно перевитих проводков. Ну і обов'язково запасіться великою кількістю конекторів, оскільки, як показує практика, з першого разу підключити їх не завжди виходить.
3
Зачистіть обжимаються кінець мережевого кабелю. Досить зняти приблизно один сантиметр оболонки. Намагайтеся не пошкодити самі проводки. Розділіть їх і випрямити. Після цього розташуйте їх за кольорами. Найпоширенішою комбінацією є: білий з помаранчевим - помаранчевий - білий із зеленим - блакитний - білий з блакитним - зелений - білий з коричневим - коричневий. В деяких випадках в залежності від вашого роутера або модему комбінація може бути іншою. Уточнити це можна, ознайомившись з інструкцією по експлуатації пристрою.
4
Вставте дроти за кольорами в коннектор. Сам коннектор помістіть в обтискний пристрій і здавите рукоять. В результаті металеві контакти будуть загнуті всередину проводков, при цьому привід буде надійно охоплені пластмасовими кріпленнями.
5
Акуратно посмикайте за кабель, щоб перевірити надійність кріплення. Виконайте операцію по обтиску з іншою стороною кручений пари. При цьому проводки підключаються до конектора в дзеркальному положенні квітів.
6
Підключіть один кінець мережного кабелю до модему або роутера, а другий - до комп'ютера і налаштуйте мережеве з'єднання. Якщо ви поєднуєте між собою два комп'ютери, то порядок кольорів в коннекторе відрізнятиметься. В цьому випадку комбінація буде такою: біло-помаранчевий - помаранчевий - біло-зелений - синій - біло-синій - зелений - біло-коричневий - коричневий. Другий коннектор підключається за допомогою перехресної комбінації, в якій зовнішня і внутрішня пара перехрещуються.