Як зробити кросовий мотоцикл самому. Як своїми руками зробити Кросовое мотоцікал.

Сучасний кросовий мотоцикл - це поєднання великої потужності двигуна, легкості, неймовірною міцності, маневреності та простоти в управлінні. Про таке мріють багато, деякі намагаються зробити самостійно.
Інструкція
1
Стати володарем кроссового мотоцикла можна, просто купивши його в магазині. В цьому випадку запити покупця можуть бути обмежені лише його фінансовими можливостями. Однак не завжди куплена модель задовольняє покупця деякими параметрами і тоді починається процес доопрацювання мотоцикла з метою поліпшення його характеристик і зовнішнього вигляду, відомий під назвою «тюнінг». Тюнінг особливо популярний серед байкерів, які надають своїм мотоциклам самий неймовірний екзотичний вид.
2
Найпросунутіші прихильники мотоспорту, а таких небагато, воліють робити кросові мотоцикли своїми руками. Почати варто з коліс. Винаходити з нуля мотоциклетне колесо не варто, його просто можна купити. Відомий стандарт коліс спортивних мотоциклів - переднього - 120/70-17 і заднього - 160/60-17. Існує декілька варіантів пристосувати колеса до свого мотоциклу - купити обід і призвести переспіцовку, а також адаптувати до нього спортивні або литі колеса від спортбайка.
3
Якщо мова буде йти про покупку обода, то професіонали рекомендують не пошкодувати грошей і придбати Excel. Але це не найпростіший вихід з положення, оскільки переспіцовка - дуже клопітка трудомістке захід, тому більшість умільців воліють адаптувати вже готові колеса до свого дітища. Більш кращим вважається варіант з литими колесами, які володіють більшою витривалістю і міцністю при їзді по пересіченій місцевості.
4
На гоночних мотоциклах використовуються в основному стокові гальма. Для збільшення їх надійності рекомендується збільшити діаметр гальмівного диска або встановити більш потужну гальмівну систему з супортом. Особливі вимоги пред'являються до підвіски.
5
Якщо ви переробляєте звичайний мотоцикл в кросовий, то краще поставити класичну вилку з повним діапазоном регулювань. Цілком достатньо 43 мм розмір.
6
Амортизатори для підвіски краще вибирати з стокових амортизаторів відомих моделей мотоциклів з урахуванням можливості їх кріплення до рами і маятнику. Можна замовити амортизатори на підприємстві-виробнику, але в цьому випадку слід задати передбачуваний вага мотоцикла, щоб на амортизатори були встановлені відповідні пружини.
7
Кілька слів про двигун. Довгий час кросові мотоцикли випускалися з чотиритактними двигунами. Однак зараз, завдяки технічному прогресу та збільшенню потужності, їх місце поступово займають двотактні двигуни. Якщо дозволяють кошти, то можна порекомендувати CRF, KTM, Kawasaki. Але як показує досвід вітчизняних винахідників, можна вдосконалити навіть двигун від старенького радянського мотоцикла. Для збільшення тяги необхідно насамперед зменшити втрати при впуску. Для цього «рідний» паперовий фільтр слід замінити на фільтр з поролоном. Інша доробка полягає в заміні карбюратора на інший, з великими можливостями, це дозволить забезпечити роботу мотора на максимальних обертах.