Як залити сервер на хостинг.

Після того як основні роботи, пов'язані із створенням сайту, пророблені, настає черга розміщення цього ресурсу в інтернеті. Іншими словами, для сайту, як для книги на полиці, потрібно знайти підходяще місце в інтернеті. Такі місця надають спеціальні служби - хостери: їхні машини з встановленим програмним забезпеченням ( сервер ) цілодобово підключені до мережі.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Зареєструйте доменне ім'я сайту. Домени другого рівня складаються з двох частин, відповідно, домени третього рівня - з трьох частин. Створювати домени третього рівня можуть всі власники доменів другого рівня, тому такі домени часто використовуються на безкоштовних хостингах.
2
Перед тим як залити сайт на сервер хостингу, визначте, яке дисковий простір знадобиться для цього проекту. Після того як обраний відповідний трафік і проведена оплата за нього (якщо розміщення сайту заплановано на платному хостингу), переходите до установки сайту на хостинг.
3
Один із способів залити сайт на хостинг - зробити це за допомогою FTP-клієнта, наприклад, програми Total Commander. FTP - це протокол передачі інформації: з його допомогою передають, копіюють і пересилають дані в інтернет.
4
Для підключення до сервера по FTP встановіть на своєму персональному комп'ютері програму Total Commander і запустіть її. Потім в панелі інструментів знайдіть кнопку «З'єднатися з FTP-сервером» і клікніть по ній. На екрані з'явиться вікно, в ньому натисніть на кнопку «Додати», в результаті чого відкриється діалогове вікно «Налаштування FTP-з'єднання».
5
Заповніть поля «Сервер», «Обліковий запис», «Ім'я з'єднання» і «Пароль». Після заповнення цих розділів не забудьте поставити галочку навпроти поля «Пасивний режим обміну». Потім натисніть ОК і поверніться у вікно «З'єднання з FTP-сервером».
6
Для з'єднання з сервером хостингу натисніть на кнопку «З'єднатися». Відкрилося на екрані вікно складатиметься з двох половинок: ліва (файли, які знаходяться на вашому комп'ютері) і права (інформація на хостингу). Щоб скопіювати файл з ПК на сервер, просто перенесіть його з однієї колонки (лівої) в іншу (праву).
7
Залити сайт на сервер хостингу можна і за допомогою браузера з FTP-підтримкою. Приміром, таким браузером може бути Internet Explorer, що володіє простим і зручним інтерфейсом папок Windows.
8
Залити сайт на сервер можна з панелі управління хостингу. Перевага цього способу - можливість завантаження на хостинг як окремих файлів, так і zip-архіву.
Зверніть увагу
Не ставте на хостингу порожні сторінки.
Корисна порада
Перед завантаженням сайту на сервер хостингу полегшите його графічну оболонку, зменшивши кількість графіки і flash-анімацій. Це дозволить прискорити завантаження сторінок сайту.