Як підписати лист. Як підписувати поштові листівки.

Листи, написані від руки і відправлені за звичайною, а не електронною поштою останнім часом стають екзотикою. Разом з цим поступово забуваються і правила оформлення поштових відправлень.
Вам знадобиться
  • Ручка
Інструкція
1
Адреса відправника листа повинен розташовуватися в лівому верхньому куті конверта. Напишіть свої прізвище, ім'я та по батькові в родовому відмінку.
2
На наступному рядку вкажіть вашу адресу. Як правило, послідовність написання області, міста, вулиці, номера будинку та квартири не принципова. Однак логічніше розташовувати ці відомості саме в такому порядку.
3
На останньому рядку напишіть ваш поштовий індекс. Намагайтеся писати чітко, використовуйте друковані літери і не скорочуйте назви.
4
У правому нижньому куті повинні розташовуватися дані одержувача листа. Послідовність тут така ж. Не забудьте вказати повні прізвище, ім'я та по батькові адресата, т.к. для вручення листа іноді потрібно паспорт.
5
В лівому нижньому кутку в спеціальну форму впишіть індекс одержувача. Якщо ви не впевнені в його правильності, уточніть його у працівника пошти або перевірте на сайті пошти Росії. Цифри слід писати за зразком, який є на клапані конверта. Без виправлень і помарок. Використовувати чорнило червоного, жовтого і зеленого кольорів заборонено.
6
Якщо на конверті немає полів для адрес, порядок і правила заповнення інформації залишаються колишніми.
7
Якщо ви відправляєте лист в межах якої-небудь республіки, що входить до складу Російської Федерації, можна заповнити всі реквізити на мові цієї республіки, але доведеться продублювати дані і російською мовою.
8
На міжнародних листах адреси одержувачів пишуться латинськими буквами (цифри - арабські). Можна написати адресу на мові країни-одержувача, але обов'язково повторити назву країни російською мовою.
Корисна порада
Якщо ви не впевнені в розбірливості свого почерку, надрукуйте адреси на принтері і приклейте у відповідних місцях конверта.