Як прибрати стрічку новин.

Швидше за все, немає такого веб-майстра, який не мріяв би про те, щоб його сайт був популярним, привабливим і зручним у використанні. Для досягнення цієї мети існує багато способів. Одним з них є додавання на ресурс RSS-стрічки новин .
Інструкція
1
RSS - спеціальний XML-формат, який дозволяє створювати потрібне опис новин та анонсів, причому такий формат дозволяє користувачеві побачити потрібну йому інформацію, заощадити свій час і трафік інтернета.Откройте текстовий редактор «Блокнот »і введіть текст такого змісту: Все RSS-стрічки починаються саме з цього коду. Вказує він на те, що документ є форматом XML і створений для версії 2.0.
2
Нижче розташуйте теги . Інформація про вашу стрічці, опис каналу, новини і посилання на сайт перебуватимуть між ними. Напишіть після тега : Назва вашої стрічки <strong> новин </strong>. Її назва по суті, це Посилання на ваш ресурс & l; description> Короткий опис вашої новинної стрічки. Приміром, «Новини про новинки інтернет-магазину. Вкажіть тут дату останньої зміни RSS-стрічки. Вона повинна бути в форматі RFC 2822.
3
Якщо самі ви не можете перевести дату в такий формат, скористайтеся сервісом, що знаходиться за адресою http://earninguide.biz/webmaster/rfc2822.php. Дату вводите англійською мовою. Формат її повинен бути таким: День/Число/Місяць/Рік/Час.
4
Між тегами перебуватиме анонс або кожна окрема новина. Ось так повинно це виглядати: item> Тема анонса, назва першої статті і т.д. Вкажіть в обов'язковому порядку посилання на повний текст анонса або статті в форматі Сама новина. Дата опублікування новини. Відразу багато заголовків не публікується. Оптимально буде, якщо число анонсів в стрічці новин нічого очікувати більше десяти.