Як замовити морозник.

Морозник - квітка сімейства Лютикова, якому народна медицина приписує здатність виліковувати різні захворювання: від гастриту, бронхіальної астми та ожиріння до онкології. Офіційною медициною морозник не признається і як лікарської рослини не використовується, тому єдиний спосіб придбати це гомеопатичний засіб - індивідуальне замовлення через інтернет.
Інструкція
1
З давніх часів морозник вважається панацеєю від безлічі хвороб. Цілителі приписували йому здатність виліковувати від меланхолії, падучої, застарілої мігрені і недоумства. Сьогодні народні лікарі і гомеопати рекомендують застосовувати порошок з кореня морозника для омолодження та очищення організму, а також при циститі, виразці, хронічному бронхіті та цілому ряді інших захворювань.
2
Не можна забувати, що морозник є отруйною рослиною, в якому містяться глікозиди, що діють на серцево-судинну систему. Офіційна медицина використовувала морозник як сировина для виготовлення деяких мазей і лікарських препаратів, але в чистому вигляді ця рослина ніколи не застосовувалося. Пов'язано це з великою небезпекою отруєнь та інтоксикації.
3
Якщо ви є прихильником народної медицини і вирішили використовувати морозник як лікувальний засіб, придбати його можна через інтернет. Лікувальним вважаються морозник кавказький, що виростає на Західному Кавказі, в Грузії і Краснодарському краї, і морозник червонуватий, який поширений в Карпатах, Закарпатті та південно-західній частині України.
4
Перш ніж замовити порошок морозника, зберіть максимум інформації про виробника. Заздалегідь поцікавтеся технологією дроблення коренів. Якщо використовується вібраційний метод, при якому виключається нагрівання сировини, то в препараті зберігається максимум корисних речовин. Вибирайте порошок якісного помелу дрібної фракції.
5
Замовлення на поставку порошку морозника приймають, як правило, електронною поштою і телефоном. Пам'ятайте, що у вас є можливість задати додаткові питання про препарат і, якщо вас щось збентежить, від замовлення краще відмовитися.
6
Після оформлення заявки ви отримаєте на вказаний вами номер стільникового телефону смс з проханням підтвердити замовлення. Після цього зазвичай протягом одного-двох робочих днів здійснюється відправлення порошку післяплатою поштою Росії. Терміни доставки залежать від віддаленості регіону.
7
Упаковку для морозника прийнято виготовляти з крейдованого харчової папери. Якщо раптом вам доставили препарат в поліетиленових пакетиках, обов'язково пересипте порошок для зберігання в суху скляну банку.
Зверніть увагу
Зверніть увагу: морозник має цілий ряд протипоказань, тому необхідно порадитися з лікарем, перш ніж вирішуватися на лікування цим засобом. Крім того, при вживанні морозника слід строго дотримуватися дозування.
Корисна порада
Під час прийому морозника необхідно їсти продукти багаті калієм і кальцієм. Не забувайте також про рясне пиття.