Як налаштувати загальний доступ в інтернет в Windows XP. мережу windows xp два комп'ютери вихід в інтернет патч-корд.

Налаштування загально доступного підключення до інтернету дозволяє не укладати додатковий договір з провайдером. Природно, такий підхід істотно знижує витрати, що йдуть на оплату доступу в мережу.
Вам знадобиться
  • - мережевий адаптер;
  • - патч-корд.
Інструкція
1
Налаштування синхронного підключення до інтернету двох комп'ютерів складається з двох етапів: створення локальної мережі комп'ютер-комп'ютер і установка параметрів загального доступу. Для здійснення першого етапу вам буде потрібно додатковий мережевий адаптер і патч-корд.
2
Підключіть мережеву карту до системної плати того комп'ютера, який в даний час підключений до інтернету. Тепер за допомогою мережевого кабелю зворотного обтиску (cross-over) підключіть до цій карті аналогічний пристрій другого комп'ютера.
3
Включіть обидва ПК. Відкрийте меню налаштувань мережевих з'єднань на другому комп'ютері. Перейдіть до властивостей мережевого адаптера, підключеного до іншого ПК. Відкрийте параметри роботи протоколу інтернету TCP/IP.
4
Клацніть по пункту «Використовувати наступний IP-адреса». Введіть його значення, наприклад 163.163.163.2. Тепер введіть у поле «Основний шлюз» числа 163.163.163.1. Збережіть налаштування і перейдіть до першого комп'ютера.
5
Відкрийте меню «Пуск» і наведіть курсор на пункт «Мережеві з'єднання» (Windows XP). Відкрийте список всіх доступних підключень. Виберіть локальне з'єднання з другим комп'ютером і відкрийте його властивості. Виділіть пункт «Протокол TCP/IP» і натисніть кнопку «Параметри».
6
Встановіть для даного з'єднання статичний IP-адресу зі значенням 163.163.163.1. Натисніть кнопку «Застосувати». Закрийте діалогове меню. На цьому налаштування локальної мережі між комп'ютерами завершена.
7
Порвіте з'єднання з інтернетом на першому ПК. Відкрийте властивості цього підключення та виберіть вкладку «Доступ». Поставте прапорець навпроти функції «Дозволити використовувати це з'єднання іншим мережевим користувачам». Виберіть мережеве з'єднання, для якого ви відкриваєте загальний доступ.
8
Збережіть параметри підключення до інтернету. Активуйте це з'єднання і перевірте можливість виходу в мережу з другого комп'ютера.
Нерідко виникають ситуації, в яких необхідно підключення до інтернету декількох комп'ютерів, розташованих в одній локальній мережі. Підключати кожен комп'ютер окремо - справа зовсім не вигідне. Мало того, що доведеться купувати додаткові мережеві карти, так ще й виникне необхідність платити за кожне нове підключення провайдеру. Та й наявність величезної кількості мережевих кабелів сильно напружує.
Інструкція
1
Для правильного налаштування локальної мережі задайте IP-адреса головного комп'ютера 192.168.0.1. Це дуже важливий параметр, тому що багато шлюзи працюють за замовчуванням саме з таким IP.
2
Всім іншим комп'ютерам локальної мережі надайте адреси такого ж формату зі зміненою останньою цифрою. Тобто IP-адреси будуть виглядати так: 192.168.0.Q, де Q - номер локальної машини. Маска підмережі повинна залишатися стандартною.
3
Всі комп'ютери повинні мати прямий доступ до головного. Для цього відключіть брандмауер Windows і всі фаєрволли на головній машині. Врахуйте, що крім окремих фаєрволлов, на комп'ютері можуть працювати «вогняні стіни» антивірусів.
4
У налаштуваннях IPv4 локальних комп'ютерів заповніть поля наступним чином: Основний шлюз 192.168.0.1Предпочітаемий DNS-сервер 192.168.0.1
5
Якщо IP-адреса 192.168.0.1 з якої-небудь причини зайнятий, то в пункті 4 пропішітеОсновной шлюз - IP головного комп'ютера в даній локальній зоне.Предпочітаемий DNS-сервер знайдіть тут: Пуск - виконати - cmd - ipconfig/all . У з'явилися даних виберіть DNS сервери, які використовує підключення до інтернету головного комп'ютера.
6
У налаштуваннях загального доступу підключення до інтернету на головному комп'ютері дозвольте доступ до інтернету локальній зоні, в якій знаходяться інші машини.