Як перенести папку Program files на інший диск. мої документи зміна диска.

Багато потрібні користувачу програми добре працюють тільки тоді, коли їх встановлюють в спеціальну папку Program Files. Однак через великі розмірів програм місця на С диску стає недостатньо, і виникає потреба перенести цю папку на інший диск.
Інструкція
1
Перенести папку Program Files з усім вмістом з жорсткого диска С, де вона спочатку знаходиться, на диск D можна таким шляхом. В Vista і Windows 7 завантажте LiveCD Acronis Backup & Recovery Server, після чого створіть образ папки C: Program Files і потім відновіть отриманий образ на D.
2
Далі, не виробляючи ще завантаження Windows, завантажте LiveCD c WinPE і зітріть папку Program Files з її початкового місця розташування на диску С. Замість неї залиште заслання за допомогою MKLINK/J.
3
Після цього завантажте Windows, після чого відкрийте regedit, де поміняйте два ключа, за допомогою яких переписується нове місце розташування папки на D диску. Це прописується так: HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurr entVersionProgramFilesDirЕта процедура необхідна для правильної установки оновлень надалі, бо MS Update не працює з символічними посиланнями.
4
Для Windows XP підійде наступний спосіб. Переміщення папки бажано проводити відразу після переустановлення операційної системи - тоді все нові програми будуть відразу записуватися на новий диск D. Зайдіть в головне меню через кнопку «пуск». У меню, натисніть на рядок «виконати», після чого введіть команду regedit і підтвердіть її, натиснувши на Ок.
5
У вікні знайдіть рядок HKEY LOCAL MACHINE, біля якої натисніть на «+», після чого також знайдіть рядки SOFTWARE, Microsoft, Windows, біля яких також необхідно натискати на «+».
6
Далі на рядку CurrentVersion необхідно за допомогою мишки двічі клацнути лівою її кнопкою. На рядку ab ProgremFilesDir клацніть правою її кнопкою і у вікні виберіть варіант «змінити» - тут необхідно в рядку «значення» поміняти С на D (якщо потрібно перенести папку на D диск).
7
Ту ж послідовність операцій необхідно далі провести і з рядком ab CommonFilesDir. Після всіх виконаних дій комп'ютер перезавантажте. Після таких маніпуляцій папка Program Files вже перебуватиме на потрібному диску.