Як позбутися від татуажу брів. Як прибрати татуаж з брів в домашніх умовах.

Татуаж брів - різновид перманентного макіяжу, що дозволяє не тільки виправити їх колір і форму, а й, найголовніше, на тривалий період практично забути про їх корекції. Водночас, нерідкі випадки, коли результат цієї косметичної процедури залишає бажати кращого.
Інструкція
1
Причина того, що ваші очікування від татуажу не виправдалися, найчастіше криється в недостатній кваліфікації майстра, неправильно підібрав барвник або форму брів. Однак не варто відразу хвилюватися - дочекайтеся, поки пройде місяць після процедури. До цього часу ваші брови вже придбають свій остаточний вигляд: скоринки, що утворяться після татуажу, зійдуть, шкіра заживе, і ви зможете в точності оцінити, наскільки вдалий ваш перманентний макіяж. Якщо ж ви все-таки захочете його позбутися, слід звернутися в косметичну клініку - досвідчений майстер підбере спосіб відомості татуажу, найбільш підходящий для вашого випадку.
2
Якщо пігмент стійкий і стримів досить глибоко, практикується видалення татуажу брів за допомогою лазера. Цей процес абсолютно безпечний, тому що очі захищаються спеціальної медичної ложкою з металу або ватяними дисками. Всього вам може знадобитися від 2-3 до 5-7 сеансів. Такі процедури - дорогі і досить травматичні, проте вони дають хороший ефект. Дуже важливо ретельно доглядати після цього за бровами до повного їх загоєння, виконуючи всі приписи лікаря-косметолога.
3
Якщо ж барвне речовина не дуже стійке і знаходиться неглибоко під шкірою, вам, швидше за все, порадять звести перманентний макіяж брів за допомогою освітлювача Tattoo Remover. Ця процедура проводиться аналогічно самому татуажу, з тією лише різницею, що замість пігменту під шкіру вводиться речовина, «з'їдає» фарбу. Вона займає всього 20-30 хвилин і робиться під місцевою анестезією. Пігмент при цьому висветляєтся, як мінімум, в 2 рази. Повне загоєння поверхні брів настає через три тижні.
4
У більшості випадків пігмент після татуажу з часом сам світлішає і вицвітає, однак це відбувається не скоро: років через 2-3, а то і пізніше, - в залежності від того, наскільки стійкими були барвники. Тут можливий і несподіваний ефект: наприклад, ваші брови з чорних можуть стати синіми або навіть зеленими. Тому, якщо результат татуажу вас категорично не влаштовує, не чекайте, поки брови самі змінять колір, а починайте діяти відразу: в точності передбачити, як поведе себе надалі барвник, можна далеко не завжди.