Як залити підлоги в приватному будинку. руберойд під заливку підлоги.

Щоб самостійно залити бетонну підлогу в приватному будинку або на дачі, не потрібно мати будь-яких особливих навичок будівництва. Головне - це підготувати необхідні витратні матеріали, а також розрахувати їх кількість. Тоді процес заливки буде найбільш ефективний і простий. Пам'ятайте, що міцний і рівний бетонну підлогу є ідеальним підставою для укладання керамічної плитки та інших підлогових покриттів.
Вам знадобиться
 • - вібротрамбовка;
 • - руберойд;
 • - поліетиленова плівка;
 • - керамзит;
 • - плити пінопласту;
 • - армована сітка;
 • - обмежувальні рейки;
 • - будівельний рівень.
Інструкція
1
Спочатку підготуйте базову поверхню майбутнього бетонного статі. Для цього зніміть верхній шар грунту на необхідну глибину. Постарайтеся зробити поверхню максимально рівною. Далі - затрамбуйте її битою цеглою або щебенем, використовуючи вибротрамбовку. Якщо у вас немає подібного інструменту, а площа поверхні підлоги невелика, то можна зробити це вручну.
2
Наступним етапом заливки підлоги є пристрій гідро- і теплоізоляції. Найкраще для цієї мети підійде руберойд. Якщо ж ви хочете трохи заощадити на ізоляції, будучи впевненим, що підземні води не доберуться до вашого статі, то можна просто прокласти кілька шарів звичайної поліетиленової плівки. Тут все залежить від ваших особистих переваг і фінансових можливостей.
3
Після влаштування гідроізоляції приступайте до укладання теплоизолирующего матеріалу. Це може бути або керамзит, або плити пінопласту. Хоча цей матеріал вже і застарів, але все ж в якості теплоізоляції можна використовувати і скловату. При утепленні бетонної підлоги не забудьте правильно розрахувати кількість витратних матеріалів, інакше такий ремонт влетить вам «в копієчку».
4
Далі приступайте безпосередньо до самої заливці підлоги бетоном. Укладати його на підготовлену поверхню починайте з далекого кута кімнати, просуваючись поступово до дверей. Для цього використовуйте обмежувальні рейки, попередньо виставлені по рівню. На цьому етапі дуже важливо, щоб кінцевий шар був укріплений металевим каркасом. Також можете в якості армування використовувати звичайну сітку-рабицю. Верхній шар стає таким чином більш ударостійким.
5
Ну і нарешті, фінальний етап. Зробіть акуратно стяжку вирівнює шаром чистого цементу, розведеного з водою до консистенції рідкої кашки. Можете також для цієї мети придбати в спеціалізованому магазині вирівнює суміш.
Корисна порада
Заливка підлог в будинку проводиться лише після того, як зроблені стіни і дах.
Наливна поли часто використовують на поверхні з незначними нерівностями. Важливо дотримуватися технологію заливання підлоги, щоб не порушити гідроізоляцію розташованого нижче приміщення.
Вам знадобиться
 • - "кішки"
 • - рівень
 • - голчастий валик
 • - металевий профіль
 • - розчин
 • - гідроізоляційні матеріали
Інструкція
1
Спочатку треба настелити гідроізоляційний шар, щоб при роботах не затопити сусідів або підвальне приміщення будинку, якщо роботи ведуться на першому поверсі. Гідроізоляцією може служити щільний промисловий поліетилен, руберойд і рулонні гідроізоляційні матеріали. Матеріал розкочується по поверхні підлоги, так щоб на стінах залишався запас на передбачувану висоту підлоги. Якщо аркушів гідроізоляції кілька, то їх слід класти внахлест близько 15 см.Для гідроізоляції можна не класти матеріал, а просто гарненько замазати всі стики плит і тріщини підлоги алебастром або розчином. Одна незамазанная тріщина приведе до протікання статі, тому будьте уважні.
2
Потім вимірюють рівень підлоги, настилають напрямні. Як напрямні використовуються металеві профілі. Направляючі кладуть на картонні підкладки. Першу направляючу встановлюють за допомогою рівня, решта орієнтують по першій, періодично звіряючись з показаннями рівня. Між профілями витримують відстань близько 70 см, закріплюють профілі гіпсом або алебастром.
3
Для тепло- і звукоізоляції можна укласти під підлогу пінополістирол. Щоб зменшити навантаження на перекриття будинку, іноді між напрямними засипають керамзит. Керамзит може спливти, тому його накривають металевою сіткою, а безпосередньо перед заливкою підлоги керамзит треба змочити ґрунтовкою. Грунтовка повинна бути спеціально для рідких підлог і краще тієї ж самої фірми-виробника, що й сам підлогу.
4
Потім ретельно вимішують рідкий підлогу і заливають між напрямними. Розганяють і розрівнюють поверхню за допомогою голчастого валика і правила. Необхідно постаратися обійтися одним розчином, тоді підлога буде більш однорідним, тому для замішування беруть велику ємність (більше 20 л) Починати заливати підлогу слід з найвищої точки поверхні, якщо при цьому ви переміститеся в дальній від дверей кут, то повертатися до виходу треба в "кішках" - спеціального взуття на шипах, яка використовується в альпінізмі.
5
Рідкий підлогу сохне дуже довго. Терміни засихання коливаються від 10 днів і до кількох місяців. Будівельники приблизно оцінюють терміни висихання по глибині статі: 1 см статі сохне 1 тиждень. Не поспішайте помацати або пройтися по рідкому підлозі, інакше вся робота буде зіпсована.
Зверніть увагу
Фахівці не рекомендують заливати новий рідкий підлогу поверх старого. Краще видалити стару підлогу аж до бетонної плити.