Як заробити на автосервісі. послуги на станції техогляду.

Принести значний прибуток автосервіс може тільки в тому випадку, якщо його власник свідомо чи несвідомо дотримується правильної і добре продуманої маркетингової стратегії - конкуренція в галузі занадто велика. В цілому ж фінансовий успіх підприємства, що надає послуги з технічного обслуговування автомобілів, складається з декількох особливо важливих моментів, кожному з яких потрібно приділити увагу.
Інструкція
1
Оцініть місце розташування майстерні, в якій обладнаний ваш автосервіс. Якщо вона знаходиться далеко від жвавої автомобільної дороги або її просто не видно з проїжджаючих повз машин, а можливості переїхати в інше місце немає, слід придумати будь-які штучні способи залучення уваги автовласників. Замовте помітну, що світиться в темний час доби і залучає увагу вивіску, штендери і покажчики, направляючі гостро потребують допомоги автовласників прямо в ваш заклад.
2
Освойте і включіть в сферу своєї діяльності якнайбільше видів робіт з обслуговування і ремонту автомобіля. Кожна нова послуга - це додаткова стаття вашого доходу і додаткові клієнти, залучені саме у ваш автосервіс тими можливостями, які є у вас і, можливо, відсутні у ваших конкурентів. При цьому, прагнучи до статусу універсальної автомобільної майстерні, намагайтеся не втрачати в якості, поповнюючи штат співробітниками, кожен з яких спеціалізується на одному затребуваному виді робіт.
3
Придумайте способи зробити випадкових відвідувачів своїми постійними клієнтами, складіть набір нескладних супутніх послуг, наданих усім, хто звертається за більш вагомою технічною допомогою. Так, наприклад, можна придбати власний евакуатор, безкоштовно забирає і транспортує несправний автомобіль до місця його ремонту, тобто до вашої майстерні.
4
Слідкуйте за якістю роботи персоналу, проводите опитування серед своїх клієнтів, просите їх залишати свої побажання та пропозиції. З майстрами, не виправдовує ваших очікувань, поспішайте розлучатися, знову і знову повертаючись до пошуків таких фахівців, які працюють з максимальною віддачею, робота яких багато в чому і визначатиме популярність автосервісу серед власників автомобілів. Заохочуйте своїх співробітників, віддаючи їм відчутний відсоток від оплати кожного виконаного замовлення, не обмежуйтеся виплатою фіксованого окладу, однакового при будь-якій якості і кількості виконаної роботи.