Як відключити рецензування в Word.

Використовуючи комп'ютер в робочих цілях, люди часто поспішають і допускають помилки або друкарські помилки при створенні текстів. Вчасно підкаже про допущені неточності текстовий редактор Microsoft Word.
Інструкція
1
У деяких випадках користувачам заважає стандартне редагування текстів Microsoft Word. Щоб не відволікатися на поправки електронного редактора, можна використовувати документ, який не має даної функції, наприклад, Блокнот або WordPad. Якщо ж вам зручніше працювати в Word, відключіть автоформат, тобто редагування документа, налаштоване за замовчуванням в даній програмі.
2
Відкрийте текстовий документ Microsoft Word. На панелі завдань знайдіть розділ «Формат», натисніть на нього лівою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть графу «Автоформат». У налаштуваннях форматування документа натисніть на кнопку «Докладніше». Тут ви можете зберегти індивідуальні налаштування для вбудованого редактора тексту.
3
Зверніть увагу, що в налаштуваннях рецензування є кілька вкладок. Активуйте вкладку «Автозаміна». Перед вами функції, які можна активувати або відключити в даному розділі. Прибирайте галочки в потрібних вам рядках, щоб заборонити даний вид виправлення тексту. Якщо вам знадобиться повернути деякі функції, просто поставте прапорець назад. У вкладці «Автозаміна» можна регулювати такі дії програми Microsoft Word, як перевірка орфографії, написання прописних і заголовних букв, виправлення розкладки клавіатури і заміна зазначених вами слів.
4
У наступній вкладці «Автоформат при введенні» налаштовуються стилі написання тексту - шрифти, формат заголовків, вид написання дробових чисел і надтекстових знаків.
5
Розділ «Автотекст» дозволяє створити деякі текстові шаблони, в які входять формули ввічливості, деякі канцеляризми та інші часто вживані вирази. Ви можете додавати свої фрази і видаляти вже існуючі. Використання даної функції значно скоротить ваш час при написанні документа.
6
Графа «Автоформат» регулює написання заголовків і деяких внетекстових знаків, створення стилів тексту, створює автоматичну заміну символів - наприклад, написання «-» автоматично змінюється на знак «тире». Остання функція налаштувань автоформата спрощує створення смарт-тегів.
7
Після того, як ви задали для себе необхідні параметри редагування Microsoft Word, натисніть на клавіші «Застосувати» і «ОК». Тепер дані настройки будуть застосовуватися до всіх документів даного типу, поки ви не зміните параметри «Автоформат».