Як встановити протитуманні фари на "Тойоту".

Елегантно і вільно встановити протитуманні фари на Тойоту можна тільки за умови, що вони оригінальні. Крім того, від установника потрібна деяка вправність і хоча б початковий досвід ремонту автомобіля.
Вам знадобиться
  • - реле Toyota 90080-87013;
  • - дві заглушки переднього бампера;
  • - дві протитуманних фари Toyota;
  • - підрульовий вимикач Toyota
Інструкція
1
При установці протитуманних фар пам'ятайте про основний принцип їх монтажу - вони повинні бути встановлені якнайнижче. Більшість неоригінальних протитуманних фар призначене для вертикальної установки, при якій їх рівень виходить майже рівним основним фарам. Оригінальні протитуманні фари призначені для підвісної установки в штатних нішах на передньому бампері.
2
Якщо придбані протитуманні фари не оснащені лампами спочатку, відкрийте їх корпус і укрутіть лампу в патрон, висмикнувши заглушку. Самі фари встановіть в стандартні ніші в передньому бампері, закріпивши кожну з них із зворотного боку двома саморізами. Після встановіть нові заглушки, призначені для установки разом з протитуманними фарами.
3
Реле встановіть в діагностичну колодку, розташовану над бардачком перед салонним повітряним фільтром. Корпус, всередині якого встановлена колодка має пластмасову кришку знизу. Зніміть її, щоб було зручно розглянути місце установки реле. З трьох роз'ємів на цій колодці реле встановіть в середній.
4
Зніміть нижню частину облицювання рульової колонки, звільняючи доступ до гнізда лівого підрульового перемикача. Для зняття облицювання відверніть гвинт знизу і два гвинти з торця колонки. Сам вимикач врежьте в демонтовану облицювання. Проводи від вимикача приєднаєте до червоного з синьою смугою проводу і до зеленого проводу. При цьому протитуманні фари включатимуться тільки при включених габаритах або ближньому світлі, а вимикатися автоматично разом з вимиканням габаритних вогнів.
5
Все дроти заізоліруйте, закріпіть і встановіть облицювання рульової колонки на місце. Так як ланцюг, до якої були підключені фари, захищена штатним запобіжником, додатковий встановлювати немає необхідності.
Корисна порада
Перед початком експлуатації обов'язково відрегулюйте протитуманні фари.