Як визначити несправність ноутбука.

При роботі з мобільними комп'ютерами іноді достатньо складно з'ясувати причину тієї чи іншої помилки або несправності. Для виявлення конкретних неполадок необхідно використовувати спеціальні програми і методи.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо ваш мобільний комп'ютер не включається, перевірте напругу в роз'ємі блоку живлення. Спробуйте підключити до ноутбука акумулятор, якщо він був відключений. Повторіть спробу включити комп'ютер. Переконайтеся в тому, що кнопка включення справна.
2
Набагато частіше можна спостерігати таку картину: мобільний комп'ютер включається, але завантаження не виконується належним чином. Зазвичай дана несправність супроводжується різними текстовими написами або синіми екранами. Уважно вивчіть текст помилки і знайдіть її опис на сайті виробника даної моделі ноутбука.
3
Спробуйте замінити плати оперативної пам'яті. Якщо це не допомогло, і ноутбук все ще не завантажується, проблема, швидше за все, в відеокарті, процесорі або системної платі. З'ясуйте тип використовуваного відеоадаптера.
4
Якщо в ноутбуці встановлена повноцінна дискретна відеокарта, замініть її аналогічною моделлю. Якщо ж ви маєте справу з інтегрованим відеочіпом, зверніться в сервісний центр для діагностики несправностей.
5
Якщо на ноутбуці пропало зображення, значить, проблема з відеокартою або дисплеєм. Іноді причиною даної несправності може бути шлейф, що йде до матриці. Спробуйте закрити кришку мобільного комп'ютера і знову відкрити її. Увімкніть ноутбук кілька разів, постійно змінюючи положення дисплея.
6
Несильно натисніть на матрицю. Якщо ви побачите розводи поблизу місця натискання, значить, проблема в шлейфі або відеокарті. Скиньте параметри меню BIOS. Знову спробуйте включити мобільний комп'ютер.
7
Якщо не працюють окремі пристрої ноутбука, спробуйте оновити драйвери. Виконайте завантаження необхідних файлів з офіційного сайту фірми, яка розробила даний ноутбук. Пам'ятайте про те, що в більшості випадків причиною неполадок є саме драйвери або збої в роботі операційної системи.