Як вибрати оббивку для меблів.

Вибираючи меблі, особливу увагу слід звертати на оббивку . Тобто враховувати її довговічність, зносостійкість, практичність, а також колір. Як правильно вибрати тканину для оббивки меблів?
Інструкція
1
Віддавайте перевагу оббивці меблів за експлуатаційними якостями матеріалу. Приміром, флок мають високу вологостійкість, вогнетривкістю і міцністю, але накопичує статистичне електрику.
2
Шенилл дуже м'який на дотик, зносостійкий і не боїться вологи. Жаккард виглядає дуже шикарно. Гобелен дуже схожий на жаккард, але там використовується більше бавовни, і його візерунок буває більш хитромудрий.
3
Віддайте перевагу мікрофібру іншим тканинам, якщо хочете, щоб меблі не електролізовивалась, не боялася сонячного світла і хімічного впливу. Вона гладка і тонка, багата колірними відтінками. На ній ніколи не з'являються залисини.
4
Куртізановую оббивку воліють власники ресторанів, офісів та практичні господині. Так як завдяки тефлоновій пропитке матеріал відштовхує від себе воду і бруд. Він щільний, гладкий і стійкий до механічних пошкоджень.
5
Купуйте велюровий гарнітур, якщо бажаєте, щоб вам на ньому було тепло і затишно. Оригінальний малюнок на меблів складається з тиснення на ворсі. Шкіряна оббивка відрізняється практичністю і респектабельністю. З неї легко видаляються пил і волога, тому подібну меблі ставлять в офісах, кабінетах і віталень.
6
Враховуйте, в якому приміщенні буде знаходитися м'які меблі і для чого вона буде призначена. Підбирайте диван для сну так, щоб матерія на ньому не менше, ніж на 50% складалася з натуральних волокон: бавовни, льону або вовни. Така тканина буде добре пропускати повітря, менше притягувати до себе пил. Водночас вона буде досить міцною через додавання до неї штучних ниток.
7
М'який куточок для кухні або дитячої підбирайте так, щоб оббивка передбачала часту вологе прибирання у зв'язку з високим ступенем забруднення в цих кімнатах. А в холі і вітальні найкраще будуть використовуватися солідні, затишні і м'які тканини.
8
Обов'язково співвіднесіть колір оббивки з навколишнім оточенням. Колірна гамма меблів не обов'язково повинна повністю зливатися з інтер'єром. А навіть навпаки - вона допомагає внести туди жвавість і родзинку. Приміром, в кімнату, оформлену в холодних тонах, можна помістити меблі теплих або яскравих відтінків.
9
Зупиніть свій вибір на тій забарвленні текстилю, яка підходить до штор або килиму. Важливо знати, що пастельні і золотисті тони здатні візуально збільшити площу і освітленість приміщення.
Зверніть увагу
Червоний і зелений кольори в інтер'єрі погано поєднуються один з одним.
Корисна порада
Якщо оббивка меблів зносилася або просто набридла, її можна поміняти в меблевій майстерні.