Як знайти хорошого дієтолога.

Проблеми із зайвою вагою і порушенням обміну речовин, на жаль, не рідкість. Саме тому останнім часом популярність завойовують лікарі-дієтологи, які допомагають людині нормалізувати метаболізм і усунути всі пов'язані з цим ускладнення.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що дієтолог - це в першу чергу лікар. Поцікавтеся його дипломами, ліцензією, грамотами. Хороший спеціаліст обов'язково запропонує вам познайомитися з усіма необхідними документами.
2
Перш ніж складати правильний раціон або рекомендувати прийом будь-яких препаратів, лікар повинен призначити вам ряд аналізів і досліджень. Ви обов'язково повинні здати загальний аналіз крові, аналіз крові на цукор, а також пройти дослідження на біохімічний склад крові, ультразвукове дослідження щитовидної залози та органів черевної порожнини.
3
Хороший дієтолог може приступати до складання правильного раціону тільки після вивчення всіх результатів. Крім того, справжній фахівець повинен зажадати вашу медичну карту, де записані історії ваших хвороб і вказано наявність деяких хронічних захворювань.
4
Досвідчений фахівець повинен підходити до лікування кожної людини індивідуально. Не всім людям підходять якісь методики. Дієта повинна бути створена саме для ваших потреб.
5
Якщо перед лікуванням дієтолог вимагає підписати документ про те, що він не несе відповідальності за результат, то це повинно вас насторожити. Безумовно, процес схуднення дуже сильно залежить від вас, але і від лікаря теж. Якщо ваша дієта буде створена неправильно і погіршить стан вашого організму, лікар в першу чергу повинен нести за це відповідальність.
6
Як правило, лікування порушень метаболізму і нормалізація роботи організму за допомогою харчування - процес тривалий. Тому ви кожні 1-2 місяці повинні проходити планову консультацію у вашого дієтолога , під час якої будете здавати аналізи, в той час як лікар зможе оцінити результати вашої роботи.
7
Якщо під час лікування дієтолог пропонує вам прийом якогось нового і незнайомого препарату, то варто обов'язково проконсультуватися з іншим незалежним лікарем і це не обов'язково повинен бути фахівець з правильного харчування.