Як переробити текст в pdf. Як прибрати текст з пдф.

Об'ємний по вазі текстовий документ можна істотно полегшити, перевівши його в формат pdf. Для конвертації можна скористатися спеціальними програмами або безкоштовними он-лайн-редакторами.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - текстовий документ, призначений для конвертації.
Інструкція
1
Перетворити практично будь-який текстовий документ можна за допомогою спеціальних програм. Їх при бажанні можна знайти на різних інтернет-ресурсах. Але на них програми для скачування, як правило, представлені або в демо-версії, або з умовно-безкоштовною ліцензією. Хоча при бажанні, якщо дуже добре постаратися, до них можна підібрати ключі або знайти їх вже з «ліками».
2
Хороші показання до використання має Convert Doc to PDF For Word 3.50. Ця невелика утиліта досить швидко конвертує документи doc в формат pdf Adobe Acrobate. Для перетворення досить в Word вбудувати дану програму. Після встановлення ви зможете створювати pdf-файли одним кліком миші. Для конвертації досить знайти і натиснути кнопку Save as PDF, розміщену в панелі Word. При цьому для зміни документів абсолютно не будуть потрібні ніякі інші програми.
3
Чи достатня легка в роботі програма від ABBYY - ABBYY PDF Transformer. В описі програми говориться, що вона здатна перевести формат pdf в таблиці Excel, документи, створені в Microsoft Word, презентації PowerPoint і ряд інших форматів. В ході установки «трансформер» створює спеціальну панель в меню Microsoft Word. Ця програма теж платна.
4
Якщо ж ви хочете заощадити власні кошти і не думати зайвий раз з приводу перетворення файлів, скористайтеся безкоштовними он-лайн редакторами. Приміром, дуже зручна і економічна за часом програма, представлена на сайті http://www.doc-pdf.ru/. Для користування даним ресурсом достатньо зайти на головну сторінку, вибрати необхідний для конвертації документ в одному із запропонованих форматів - .docx, .xlsx, .doc, .xls, .rtf, ods., Odt, - натиснути кнопку з написом «Перетворити». Через кілька секунд ваш браузер почне завантажувати перетворений файл.
Корисна порада
Скористайтеся для перетворення тексту безкоштовними он-лайн-конвертерами.