Як збільшити гучність avi.

Зміна гучності звуку у файлі формату avi є досить простою операцією. Її можна виконати за допомогою будь-якого редактора відео, вміє працювати з файлами avi або програми-конвертера, в якій є звукові фільтри.
Вам знадобиться
  • - програма Movie Maker;
  • - програма Canopus ProCoder;
  • - відеофайл.
Інструкція
1
Для збільшення гучності звукової доріжки можна скористатися програмою Movie Maker. Завантажте в неї файл avi, перетягнувши іконку відео в вікно програми або застосувавши опцію «Імпорт відео».
2
Перенесіть файл на монтажний стіл опцією «Додати на шкалу часу» меню «Кліп». Можете просто перетягнути іконку мишкою. У нижній частині шкали часу відобразиться звукова доріжка завантаженого фільму.
3
Для того щоб відкрити настройки, застосуйте опцію « Гучність » групи «Аудіо» меню «Кліп». Ця опція присутня і в контекстному меню, яке можна викликати, клікнувши правою кнопкою миші по звуковій доріжці. Пересуньте вправо регулятор на що з'явилася шкалою гучності. Прослухайте результат, натиснувши кнопку відтворення, розташовану під вікном плеєра.
4
Збережіть змінений файл, використавши опцію «Збереження на комп'ютері».
5
Для збільшення гучності звуку у файлі avi цілком підійде один з фільтрів програми- конвертера Canopus ProCoder. Завантажте відео, якшо по кнопці Add вкладки Source, яка відкриється при запуску програми.
6
Натисканням на кнопку Advanced відкрийте вікно налаштувань. Переведіть поточного кадру під вікном плеєра на будь-який фрагмент файлу, за рівнем гучності якого ви зможете налаштувати фільтр, і перейдіть на вкладку Audio Filter.
7
Розгорніть список фільтрів натисканням на кнопку Add і виберіть Volume. Відрегулюйте гучність і прослухайте результат, натиснувши на кнопку Play Result. При настройках, виставлених за замовчуванням, звук із збільшеною гучністю буде відтворюватися протягом двох секунд. Якщо цього часу виявилося недостатньо для того, щоб оцінити результат застосування фільтра, виберіть із списку Duration іншу тривалість.
8
Для збереження файлу перейдіть на вкладку Target, виберіть тип файлу зі списку пресетів і налаштуйте параметри відео. Якщо ви не збираєтеся конвертувати файл в інший формат, скопіюйте настройки файлу з вкладки Source.
9
Перейдіть на вкладку Convert і запустіть процес збереження відео, натиснувши на кнопку Convert.