Як вставити плеєр на сторінку.

Якщо ви встановите на вашій сторінці, сайті або блозі аудіо плеєр , то зможете розміщувати звукові файли на різних платформах і в будь-яких форматах. А забезпечивши сайту оригінальне звукове або музичний супровід, ви привернете і набагато більше користувачів до свого проекту. Один з найпопулярніших і простих в установці - Audio Player.
Інструкція
1
Скачайте плагін Audio Player в інтернеті, перевіривши перед цим сторінку з посиланням на віруси. Активуйте його в WordPress. Зайдіть в редактор сайту на правах адміністратора. Виберіть "Налаштування". Перевірте під написом Default audio folder location, в яку папку за замовчуванням будуть направлятися аудіофайли (повинна бути папка audio).
2
Створіть в кореневому директорії вашого сайту папку Audio. Скачайте в неї тестовий файл у форматі mp3. Вставте його в запис. Для цього виберіть будь-яку статтю на вашому сайті і впишіть в неї таке (з квадратними дужками): [audio: названіе_дорожкі. mp3].
3
Налаштуйте плагін Audio Player. Зайдіть в режимі адміністрування в WordPress, виберіть настройки, а потім Audio Player. У вкладці General вкажіть, як саме ви будете вставляти аудіофайли: за допомогою тега audio в квадратних дужках, у вигляді посилання, аудиокомментария, за допомогою довільних полів, переміщати плеєр за замовчуванням в початок нотатки.
4
У вкладці Display зміните колір плеєра на потрібний, вибравши зі списку об'єкт (наприклад, background - фон), а потім - його колір. Оцініть правильність вибору при перегляді. Змініть, якщо це необхідно, і ширину плеєра, скоригувавши значення width.
5
Виберіть вкладку Feed options і вкажіть, що отримуватимуть ваші передплатники по RSS. Якщо ви не хочете передавати їм аудіофайли, виберіть Nothing, якщо бажаєте надати їм посилання на скачування - Download link. Замініть при бажанні аудіо на текст, вибравши Custom.
6
Зайдіть на вкладку Podcasting для того щоб задати параметри відтворення якої-небудь мелодії на початку/кінці статті. Вкажіть в рядку Pre-appended audio clip URL: адреса аудіофайлу, який буде відтворено після натискання на «Play». У рядку Post-appended audio clip URL: вкажіть адресу аудіофайлу для відтворення після основної записи.
7
Зверніться до вкладки Advanced, де можна змінити, наприклад, гучність плеєра, якщо скоригувати значення Initial volume. Крім того, в Advanced ви можете, при необхідності, задати параметри прослуховування аудіо (наприклад, після прочитання статті або переходу по внутрішній посиланням).