Як фарбувати каре-зелені очі.

Якщо дівчина з каре-зеленими очима зробить правильний макіяж, вона буде виглядати ефектно і трохи таємниче. Однак до цього кольору очей необхідно правильно підбирати відтінки косметики, щоб не зіпсувати їх чарівності.
Інструкція
1
Для каре-зелених очей вибирайте тіні того кольору, який підходить до вашого цветотипу. Але пам'ятайте, що тіні повинні бути набагато темніше ваших очей. Підійдуть також золотисті і фіолетові.
2
Для всіх карих очей, незалежно від їх відтінку, підійдуть перламутрові тіні, але вони обов'язково повинні бути дуже світлими. Відмінним вибором будуть відтінки, плавно переходять один в одного. Наприклад, білий, вершковий, салатний, блідо-бузковий. Якщо ви використовуєте коричневі тіні, то вони повинні бути світлими.
3
Вважається, що сірий колір тіней універсальний - вони підходить до будь-якого кольору очей, підкреслюючи його. Але для каре-зелених очей вони будуть не найвдалішим вибором. Рожеві відтінки вам не підійдуть категорично.
4
Для підводки можна використовувати як коричневий, так і чорний олівець або підводку. Туш для вій вибирайте відповідно своєму цветотипу - чорну або коричневу.
5
Дуже вдалим варіантом для змішаного кольору очей, що поєднують в собі зелений і коричневий колір, буде макіяж з використанням косметики цих тонів. Якщо райдужна оболонка ваших очей має основний колір - зелений, а вкраплення або жилки - коричневі, нанесіть на все рухоме повіку і нижче лінії росту вій на нижньому столітті зелені тіні. Їх тон повинен відповідати кольору райдужної оболонки ваших очей ближче до білка.
6
Потім підведенням, олівцем або тінями коричневого кольору (який є додатковим у вашій райдужній оболонці) намалюйте насичену стрілку по росту верхніх і нижніх вій.
7
Для більшого ефекту підведіть чорним олівцем або підведенням верхню і нижню повіку з внутрішньої сторони. Лінія повинна бути тонкою. Вії накрасьте чорною тушшю. Таким чином, вийде плавний колірний перехід, що імітує кольору вашого очі. Цей прийом вигідно підкреслить красу ваших очей.
8
Є ще один секрет макіяжу, при якому колір очей не тільки буде підкреслений, а й посилиться. Для цього потрібно спільно з сірими тінями і чорною тушшю для вій використовувати олівець того ж кольору, що і ваші очі, підвівши їм внутрішнє віко. Такий прийом використовується і в разі, якщо ви хочете трохи змінити відтінок своїх очей.