Як знайти hotbird на супутнику. немає сигналу з супутника hotbird.

Супутникове телебачення дозволяє переглядати телевізійні канали в будь-якому куточку світу, що дуже зручно для тих, хто живе у відокремлених населених пунктах або поза зоною покриття. Щоб отримати насолоду від перегляду телепередач, в першу чергу необхідно правильно налаштувати супутникову тарілку на потрібний супутник.
Вам знадобиться
  • - набір для підключення супутникової тарілки.
Інструкція
1
Дізнайтеся місце розташування супутника Hotbird і частоти транспондерів, які до нього ставляться. Для цього можете скористатися програмним забезпеченням Satellite Transponders, яке можна завантажити на будь-якому сайті супутникового телебачення. Запустіть програму і виберіть супутник Hotbird. В результаті отримаєте не тільки потрібну для налаштування інформацію, а й відомості по телевізійним каналам, провайдерам та їх частотам транслювання.
2
З'ясуйте своє місце розташування відносно супутника Hotbird. Це необхідно, щоб визначити, підпадаєте ви в зону його покриття. Подивитися карту покриття Hotbird можна в інтернеті, наприклад, на сайті www.lyngsat-maps.com.
3
Скачайте програму Satellite Antenna Alignment. Вона дозволяє визначити, як правильно направити і встановити супутникову тарілку, щоб отримати сигнал з супутника Hotbird. Досить запустити додаток, ввести географічні координати вашого міста і вибрати потрібний супутник. В результаті ви отримаєте напрям і кут, під яким слід ставити антену.
4
Встановіть супутникову антену в потрібне положення, але не закріплюйте надто сильно. Справа в тому, що вам ще може знадобитися її повертати, щоб зловити більш якісний сигнал. Підключіть тарілку до приймача і з'єднайте його з телевізором. Якщо ви займаєтеся налаштуванням самостійно, а антена знаходиться досить далеко, рекомендується скористатися невеликою переносним телевізором і знайти супутник Hotbird, не відходячи від супутникової тарілки.
5
Увімкніть ресивер і відкрийте меню «Установка антени». Вкажіть супутник Hotbird, виберіть частоту транспондера або натисніть на кнопку «Пошук каналів». Якщо якість свзяи вас не задовольняє, спробуйте повернути супутникову тарілку. Робіть це дуже повільно, щоразу перевіряючи стан телевізійного сигналу. Після того як знайдете оптимальне положення, закріпіть міцно положення антени.