Як включити відновлення системи в безпечному режимі.

Корективи, внесені до реєстру і системні файли Windows, можуть привести до нестабільної роботи системи . В цьому випадку буває досить скасувати невдалі зміни для відновлення працездатності комп'ютера.
Інструкція
1
Якщо не вдається запустити Windows, використовуйте безпечний режим для відновлення системи. Перезавантажте комп'ютер і натисніть на клавіатурі F8 після звукового сигналу POST. В меню варіантів завантаження відзначте «Завантаження останньої вдалої конфігурації». Виберіть точку відкату, найбільш близьку до дати, коли система працювала стабільно.
2
Можна вибрати спосіб «Безпечний режим». На питання системи про продовження роботи в цьому режимі відповідайте «Ні». Після цього має початися відновлення системи.
3
Якщо ви бачите повідомлення: «Відновити систему не вдалося», ще раз перезавантажитеся, натисніть F8 і відзначте варіант «Безпечний режим з підтримкою командного рядка». Зайдіть в систему з правами адміністратора. Після завантаження введіть в командний рядок код% systemroot% system32estorestrui.exe. Далі дотримуйтесь інструкції.
4
Якщо функція «Відновлення системи» на вашому комп'ютері відключена, зробити back up не вийде. Можлива ситуація, коли через некоректної роботи комп'ютера вдається включити цю опцію. В цьому випадку перезавантажитеся і увійдіть в систему в безпечному режимі з правами адміністратора.
5
Зайдіть в «Панель управління» і розкрийте вузол «Адміністрування». Запустіть оснащення «Служби». Знайдіть елемент «Служба відновлення системи" і клацніть по ньому правою клавішею для виклику меню, що випадає. Виберіть команду «Пуск».
6
Запустити цю функцію можна з командного рядка. Застосуйте поєднання Win + R і введіть команду compmgmt.msc. Клацніть двічі по вузлу «Служби і додатки» і відзначте компонент «Служби».
7
У правій частині екрана знайдіть елемент «Служба відновлення системи». Клацніть по ньому правою клавішею і виберіть в контекстному меню команду «Пуск».
8
Є інший спосіб. Викликайте командний рядок і введіть cmd. У вікні консолі наберіть команду net start.
Корисна порада
Дзвонити командний рядок можна з пеню "Пуск", вибравши опцію "Виконати"
Одним із способів підтримки безпеки роботи в MS Windows є засіб « Відновлення системи». Після установки нового ПЗ або обладнання або в результаті некоректних дій користувача система може працювати нестабільно. В такому випадку відновити її працездатність можна, повернувши до свого попереднього стану, тобто скасувавши зміни в системних і програмних файлах.
Інструкція
1
За замовчуванням опція «Відновлення системи» включена. Якщо при спробі вибрати точку відновлення ця функція недоступна, значить, її відключили випадково або навмисно. Щоб знову увімкнути «Відновлення системи», вам будуть потрібні права адміністратора.
2
В меню «Пуск» вибирайте розділ «Програми», потім «Стандартні», «Службові» і «Відновлення системи». З'являється вікно відновлення системи за повідомленням про відключення цієї функції.
3
Відповідайте «Так» на питання про включення. У вікні "Властивості системи" зніміть прапорець з чекбокса «Вимкнути відновлення системи ...» і натисніть ОК.
4
Дзвонити вікно відновлення системи можна іншим способом. Клацніть правою клавішею по піктограмі "Мій комп'ютер" і в контекстному меню вибирайте «Властивості». Перейдіть в закладку «Відновлення системи» та зніміть прапорець з пункту «Вимкнути відновлення системи ...» Для підтвердження натисніть ОК.
5
Функція може бути відключена редактором групової політики. В цьому випадку при спробі вибрати «Відновлення системи» в розділі «Програми» з'являється повідомлення: «Відновлення системи відключено груповий політикою ...». З вікна «Властивості системи» зникає закладка «Відновлення системи».
6
Щоб викликати командний рядок, використовуйте поєднання Win + R і введіть команду gpedit.msc. Послідовно розкрийте вузли «Конфігурація комп'ютера», «Адміністративні шаблони», «Система» і «Відновлення системи».
7
Клацніть правою клавішею по елементу «Вимкнути відновлення системи» і виберіть у спадному меню "Властивості". Переведіть перемикач в положення «Не заданий» або «Відключений». Підтвердіть зміна, натиснувши ОК.
8
Позначте елемент "Відключити конфігурацію» і викликайте меню, що випадає клацанням правої клавіші. Вибирайте «Властивості» і встановіть параметр «Не заданий».