Як виростити левиний зів. інтернет баланс.

Левиний зів - чудове декоративна рослина. Також воно має й іншу назву - антирринум. Він невибагливий в догляді і радує різноманітністю фарб.
Вам знадобиться
  • - насіння;
  • - грунт;
  • - ємність для посадки;
  • - добрива;
  • - вода.
Інструкція
1
Для висадки насіння підготуйте спеціальну грунт. Для цього в готовий субстрат (2 частини) додайте деревної золи (1 частина) і перегною (1 частина).
2
Ємність для посадки насіння візьміть не глибоке. Для цих цілей відмінно підійдуть пластикові пляшки, розрізані вздовж.
3
Посів насіння виробляєте в кінці лютого. Таким чином, вже в травні рослина зацвіте. Насіння засаджують неглибоко, злегка присипаючи їх землею. Після цього рясно полийте грунт. Ємність накрийте поліетиленовою плівкою або склом (для створення вологого мікроклімату).
4
Забезпечте оптимальний температурний режим для гарної схожості паростків - 15-20 градусів. Уже на 17-20 день у вас з'являться хороші відростки. При появі перших листків поліетиленову плівку (скло) зніміть. Рослина підгодуйте розчином кальцієвої селітри в пропорціях, зазначених на упаковці.
5
Після появи 3-4 листків сходи пересадите в окремі ємності, видаливши слабкі паростки. Температурний режим знизьте до 13-16 градусів.
6
Зміцнілі паростки, після того як минуть останні заморозки, висаджуйте у відкритий грунт. При цьому дотримуйте рекомендований при посадці відстань між сусідніми рослинами - 20-30 см. Ділянка для посадки лев'ячого зіва вибирайте добре освітлений. Грунт підготуйте суглинну повітропроникну. Перед посадкою добре удобрити її та перекопайте на глибину не менше 20 см.
7
Не забувайте про систематичний полив рослини. При цьому не варто заливати грунт. Також рослина 3-4 рази за сезон підгодуйте мінеральними добривами.
8
Левиний зів дуже часто піддається захворюванню чорною ніжкою. Для захисту рослини двічі за сезон обробіть його спеціальним складом. Для цього відмінно підійде препарат «Хом». На 1 літр води розведіть 1 чайну ложку засобу. Даним розчином обробіть рослину.