Як відновити працездатність.

Хронічна втома, яка веде спочатку до психічного, а потім і до фізичного виснаження, стала бичем людства в нинішньому столітті поряд з іншими хворобами псхоневрологіческого характеру. Уникнути її можна, якщо вчасно давати собі відпочинок, дозволяючи організму відновити сили.
Інструкція
1
Змініть вид дейтельности. Більшість з нас трудяться на ниві розумової праці, головний інструмент - комп'ютер. Встаньте з-за столу, зробіть два-три вправи: ходьба, біг, розтяжки. Помахайте руками і ногамі.Еслі в офісі це робити не дуже зручно, вийдіть в коридор, а краще на вулицю, у двір. За 10-15 хвилин ви станете іншою людиною.
2
Зробіть самомасаж. Розімніть спину (найчастіше затікає плечовий пояс), біологічно активні точки на вухах, долоні. Якщо обставини дозволяють, разуйтесь і помасажуйте п'яти. Для повного щастя можете скористатися масажним кремом або будь-яким жирним кремом з додаванням однієї-двох крапель ефірного масла.
3
Якщо і десяти хвилин немає, то скористайтеся наступним комплексом. Випийте півсклянки гарячої (не обпалює, до 70 градусів) води. Поплескайте по всій поверхні тіла, куди дістанете, розкритими долонями. З'явиться відчуття тепла - кров доллє до промассировав ділянкам.
4
Постукаєте подушечками пальців по внутрішнім і зовнішнім сторонам долонь.
5
Встаньте навшпиньки на 2-3 см, а потім різко на всю стопу, щоб п'яти випробували легкий удар (на каблуках цю вправу краще не робити). Повторіть 20-30 разів.
6
Погладьте все тіло розкритими долонями.
7
Вмийтеся холодною водою. Якщо на очах макіяж, примружтеся міцно на кілька секунд і поморгайте.
8
Подякуйте і похваліть себе за виконану роботу. Повертайтеся до комп'ютера.