Як вивести полинялі плями. Як вивести фарбу з полинялого одягу.

злиняти плями з'являються через неправильну прання. Однак не варто відразу ж викидати зіпсовану річ. Спробуйте вивести неприємні плями в домашніх умовах за допомогою підручних засобів.
Вам знадобиться
  • Відбілювач, плямовивідник, «Антілін», медичний спирт, лимонна кислота, кухонна сіль, картопляний крохмаль, порошок для жирних плям, нашатирний спирт.
Інструкція
1
Якщо полинялі плями з'явилися на білих речах, скористайтеся відбілювачем. Розведіть засіб в тазу з гарячою водою і занурте одяг. Залиште на 20 хвилин. Потім дістаньте і ретельно прополощіть. Для прання кольорових речей використовуйте засіб для виведення плям, наприклад «Ваніш».
2
Поперіть злиняти річ зі спеціальним порошком - «Антіліном». Купити його можна в магазині господарських товарів або великому супермаркеті. Розведіть порошок в теплій воді і замочіть одяг. Через 15-20 хвилин виперіть і ретельно прополощіть. «Антіліном» можна прати навіть кольорові речі.
3
Використовуйте медичний спирт для виведення полинялих плям з кольорових тканин. У таз налийте теплу воду і додайте спирт - 100 мл на 2 літри рідини. Замочіть зіпсовану одяг в отриманому розчині на 1 годину. Після закінчення цього часу прополощіть річ в проточній воді і виперіть як звичайно.
4
Візьміть 2 чайні ложки кухонної солі, по 1 столовій ложці картопляного крохмалю, лимонної кислоти і прального порошку для жирних плям. Ретельно перемішайте і додайте невелику кількість теплої води так, щоб вийшла кашка. Виверніть одяг на виворітну сторону і нанесіть суміш на полинялі плями. Залиште в такому стані на 12 годин. Після промийте оброблювані ділянки проточною водою, виперіть з високоактивним порошком.
5
Замочите одяг в гарячому розчині нашатирного спирту. Для цього візьміть велику ємність, налийте в неї гарячу воду і додайте 100 мл нашатирного спирту. Замочіть виріб у розчині на 15-20 хвилин. Потім ретельно прополощіть кілька разів в проточній воді.
6
Якщо в домашніх умовах вам не вдалося вивести полинялі плями, зверніться в хімчистку. Професіонали оброблять зіпсовану одяг спеціальними препаратами, які на псують зовнішній вигляд виробу і ефективно видаляють забруднення.