Як позбутися від газів в організмі. Як запобігти газоутворення у дитини.

Внаслідок порушення режиму харчування, нестачі ферментів, необхідних для повного переварювання їжі, заковтування повітря під час їжі що залишилася перероблена їжа в кишечнику починає гнити, викликаючи газоутворення. Запобігти цьому процесу можна за допомогою виконання ряду нескладних, але дуже корисних для людини правил.
Вам знадобиться
  • - активоване вугілля;
  • - перцева м'ята;
  • - аптечна ромашка;
  • - кропова вода.
Інструкція
1
Дотримуйтесь здорового способу життя, дотримуючись при цьому збалансованого харчування. У щоденне меню додайте харчові волокна (овочі, крупи, немолоте зерно), що зменшують утворення газів . Виключіть з раціону жирну їжу, часто порушуються травні процеси в організмі, а також скоротіть вживання таких продуктів, як бобові культури, капуста, виноград, груші, газована вода, що викликають газоутворення.
2
Зменшіть кількість випитого кави, міцного чаю і шоколаду. Під час прийому їжі намагайтеся ретельно її пережовувати і ні в якому разі не переїдати. Крім цього врахуйте, що дуже гарячі або, навпаки, холодні страви сприяє зайвому заковтування повітря при знятті проби, що посилює газоутворення.
3
Використовуйте народні засоби або препарати, що продаються в аптеці (активоване вугілля, травні ферменти і ін.), Що зменшують газоутворення в кишечнику. Серед народних рецептів найбільш популярно заварювання трав'яного чаю з перцевої м'яти або ромашки, а також використання укропной води. Фахівці рекомендують періодично приймати комплекси, що містять вітаміни групи В, магній і калій, що зменшують здуття живота.
4
Поліпшенню перистальтики кишечника сприятимуть фізичні навантаження. У зв'язку з цим, після прийому їжі здійснюйте пішохідні прогулянки в спокійному темпі, а також робіть щоденну ранкову гімнастику і хоча б невеликий блок спортивних вправ протягом дня.
5
Дуже важливо запобігти або уникати (по можливості) вже виникли стресові ситуації, т.к. будь нервові перевантаження зроблять негативний дію на організм, в тому числі і на роботу травної системи.
6
У разі постійної освіти газів за умови дотримання вищезгаданих правил потрібно обов'язково проконсультуватися з лікарем і пройти певне обстеження стану здоров'я з метою виключення серйозних захворювань.