Як позбутися від температури вагітної.

Від самопочуття вагітної жінки залежить благополуччя плода. Проте рідко кому вдається ні разу не захворіти за всі дев'ять місяців очікування. Першою ознакою безлічі хвороб є температура, і щоб не заподіяти шкоду майбутній дитині, важливо вчасно збити її.
Вам знадобиться
 • - журавлинний морс;
 • - чай з медом;
 • - малинове варення;
 • - відвар шипшини;
 • - волога тканину;
 • - парацетамол.
Інструкція
1
Недоліком лікарської терапії під час вагітності є те, що всі медичні препарати, що приймаються жінкою, потрапляють в кров плода. Деякі з них не становлять загрози для нього, інші ж здатні привести до серйозних проблем. Саме тому приймати ліки слід лише в крайньому випадку і тільки після консультації лікаря та ознайомлення з інструкцією.
2
Постарайтеся збити температуру немедикаментозними засобами. Це особливо важливо в першому і останньому триместрі вагітності. Пийте журавлинний морс, чай з медом або варенням з малини, відвар шипшини та інші вітамінні напої. Краще вживати їх в теплому вигляді. Після чаювання обов'язково лягайте в ліжко і як слід укутати. Посилення потовиділення - хороший знак.
3
Обітріться прохолодною водою. Прикладіть до лоба вологу тканину. Якщо немає ознобу, намагайтеся надмірно НЕ утеплятися. Перегрів при підвищеній температурі тільки погіршить ваш стан.
4
Якщо, незважаючи на вжиті заходи, температура піднялася вище 38 градусів, не варто ризикувати своїм здоров'ям і здоров'ям дитини. Прийміть таблетку парацетамолу. При дотриманні дозування несприятливих наслідків бути не повинно.
5
Якщо причиною температури є бактеріальна інфекція, навряд чи вдасться істотно поліпшити свій стан без антибіотиків. Викличте лікаря, щоб він поставив точний діагноз і підібрав відповідний препарат. При адекватному лікуванні температура швидко знизиться.
6
Температура в межах 37,3 ° С, якщо вона не супроводжується погіршенням самопочуття, є нормою при вагітності. Причина криється в гормональній перебудові організму і активному виробленню прогестерону, необхідного для виношування плоду. Даний стан не потребує лікування, однак варто перестрахуватися і повідомити про підвищення температури свого лікаря.
Під час вагітності слід ретельно стежити за своїм здоров'ям, так як в цей період знижуються захисні сили організму, змінюється гормональний фон. Тому навіть невелике підвищення температури тіла викликає у майбутньої мами занепокоєння. Відчувши симптоми застуди, негайно приступайте до лікування, так як висока температура може бути небезпечною для малюка.
Вам знадобиться
 • - парацетамол;
 • - журавлина;
 • - мед;
 • - калина;
 • - шипшина;
 • - малинове варення;
 • - часник;
 • - запашні трави;
 • - оксолінова мазь.
Інструкція
1
Невелике підвищення температури (до 37,2) в перші місяці вагітності зовсім не означає хвороба (якщо вона не супроводжується кашлем, загальною слабкістю, нежиттю і чханням), це природна реакція організму на підвищення прогестерону в крові. Тому не варто бити тривогу і приймати таблетки завчасно. Здайте всі необхідні аналізи, це допоможе вам переконатися у відсутності запальних процесів.
2
Якщо ж температура тіла вище 38 градусів, при цьому супроводжується болем у горлі, нежиттю або кашлем, негайно приступайте до лікування. Першим ділом зверніться до лікаря. Як відомо, медикаменти, прийняті майбутньою мамою, через плаценту надходять до дитини. Найменш шкідливими є препарати, що містять парацетамол (у жодному разі не аспірин). Перед застосуванням жарознижуючий засіб уважно ознайомтеся з інструкцією. Не підвищуйте дозу, призначену лікарем.
3
При підвищеній температурі пийте домашній морс з журавлини, гарячий чай з медом і калиною або чай з малиною - це відмінні жарознижуючі та противірусні засоби. Шипшина є справжньою коморою вітаміну С, який просто незамінний під час застуди. Тому замість звичайного чаю можете пити відвар шипшини. Але є одне «але»: якщо у вас є схильність до набряків, рекомендується знизити кількість споживаної рідини.
4
У кімнаті не повинно бути занадто душно, провітрюйте приміщення. Зніміть з себе всі теплі речі (якщо ви не відчуваєте ознобу) і одягатиметеся в легку домашню одяг. Ні в якому разі не намагайтеся обтиратися горілкою або оцтом, це дуже небезпечно для малюка. Допускаються обтирання водою кімнатної температури, якщо це не викликає у вас дискомфорту. Покладіть на чоло хустку, змочену в прохолодній воді.
5
Повісьте над узголів'ям ліжка ганчір'яний мішечок з подрібненим часником і запашними травами. Розставте по кімнатах блюдця з нарізаним часником і цибулею. Перед виходом на вулицю змащуйте ніс оксоліновою маззю, намагайтеся уникати відвідування громадських місць. Якщо ж цього уникнути неможливо, по приходу додому знімайте з себе одяг і ретельно мийте руки з милом, полощіть рот і ніс очищеною водою. Профілактичний ефект від такої простої на перший погляд процедури буде колосальним.