Як переключитися на другу лінію.

Наявність у телефоні функції другої лінії робить можливим абоненту будь-якого мобільного оператора бути в курсі абсолютно всіх дзвінків, що надходять на телефон. У цьому випадку до абонента можна додзвонитися практично завжди, навіть якщо в цей час він веде телефонну розмову з іншим співрозмовником. Можна включити функцію «очікування виклику», певним чином налаштувавши меню телефону. Як правило, ця функція знаходиться в папці «настройки викликів»
Інструкція
1
При надходженні на стільниковий другого дзвінка телефон подає звуковий сигнал, який говорить про додаткове вхідному дзвінку. Найчастіше це короткі гудки. У цей час дзвонить чує у себе в трубці довгі гудки до того моменту, поки абонент зможе відповісти по другій лінії. У абонента в цьому випадку є можливості або відповісти на новий дзвінок, або продовжити бесіду за першим викликом, залишаючи другий на утриманні, або зовсім відключити новий виклик, передзвонивши за цим номером пізніше.
2
Щоб відповісти на вхідний дзвінок, не перериваючи розмову, натисніть на телефоні «Утримання», а потім клавішу виклику. Система перемкне вас з першого, хто телефонував, який в цей момент буде чути музичний сигнал, на другому, з яким ви зможете почати спілкування.
3
Якщо поточний розмова дуже важливий, відмовитися від прийняття 2 виклику можна натисканням кнопки «скидання». Тоді той, хто телефонує по другій лінії почує сигнал «зайнято».
4
Якщо ж вам потрібно провести розмову по другій лінії, переведіть поточний дзвінок по 1 лінії з активного стану з'єднання в стан утримання дзвінка і дайте відповідь на другий виклик, який буде переведений в активний стан автоматично.
5
Ви можете завершити розмову по першій лінії і натиснути кнопку закінчення дзвінка. У цьому випадку дзвінок по другій лінії також автоматично перейде в стан з'єднання.
6
У різних моделях телефонів перемкнутися на другу лінію можна по-різному: вибором за допомогою стрілок між двома вхідними номерами потрібного, натисканням певних клавіш, що відповідають за переклад дзвінка в активну або неактивний стан. Правильно перемикатися між вхідними дзвінками можна, прочитавши інструкцію, прикладену до телефону.
7
Крім того, існує і додатково підключається функція коференц-зв'язку. Ви будете на зв'язку відразу з двома абонентами, які будуть чути як людину, якій вони дзвонили, так і один одного. Така опція дуже зручна при здійсненні деяких ділових дзвінків, розмов з друзями. Для її підключення зверніться до оператора стільникового зв'язку.