Як включити відновлення системи.

Одним із способів підтримки безпеки роботи в MS Windows є засіб « Відновлення системи». Після установки нового ПЗ або обладнання або в результаті некоректних дій користувача система може працювати нестабільно. У такому випадку відновити її працездатність можна, повернувши до попереднього стану, тобто скасувавши зміни в системних і програмних файлах.
Інструкція
1
За умовчанням опція «Відновлення системи» включена. Якщо при спробі вибрати точку відновлення ця функція недоступна, значить, її відключили випадково або навмисно. Щоб знову включити «Відновлення системи», вам будуть потрібні права адміністратора.
2
У меню «Пуск» вибирайте розділ «Програми», потім «Стандартні», «Службові» і «Відновлення системи». З'являється вікно відновлення системи з повідомленням про відключення цієї функції.
3
Відповідайте «Так» на питання про включення. У вікні «Властивості системи» зніміть прапорець з чекбокса «Вимкнути відновлення системи ...» та натисніть ОК.
4
Викликати вікно відновлення системи можна іншим способом. Клацніть правою клавішею по піктограмі "Мій комп'ютер" і в контекстному меню вибирайте «Властивості». Перейдіть в закладку «Відновлення системи» і зніміть прапорець з пункту «Вимкнути відновлення системи ...» Для підтвердження натисніть ОК.
5
Функція може бути відключена редактором групової політики. У цьому випадку при спробі вибрати «Відновлення системи» в розділі «Програми» з'являється повідомлення: «Відновлення системи відключене груповою політикою ...». З вікна «Властивості системи» зникає закладка «Відновлення системи».
6
Щоб викликати командний рядок, використовуйте поєднання Win + R і введіть команду gpedit.msc. Послідовно розкрийте вузли «Конфігурація комп'ютера», «Адміністративні шаблони», «Система» і «Відновлення системи».
7
Клацніть правою клавішею по елементу «Вимкнути відновлення системи» і виберіть у спадному меню «Властивості». Переведіть перемикач в положення «Не заданий» або «Відключений». Підтвердіть зміна, натиснувши ОК.
8
Відзначте елемент «Відключити конфігурацію» і викликайте меню, що випадає клацанням правої клавіші. Вибирайте «Властивості» і встановіть параметр «Не заданий».