Як об'єднати два avi файлу.

Навіть у користувача комп'ютера, дуже далекого від редагування відео, може виникнути необхідність об'єднати два avi- файлу . Наприклад, це можуть бути уривки відеозйомки на цифровий фотоапарат або мобільний телефон, з яких хочеться зробити повноцінний сюжет. Для цієї мети використовуються спеціальні програми.
Інструкція
1
Скачайте програму-редактор відео. Кращим вибором для початківця користувача буде Movavi Video Suite версії 10 і вище. Це простий і зручний конвертер з можливістю об'єднання відеороликів. Також до плюсів програми можна віднести підтримку дуже великого числа відеоформатів і наявність безкоштовного пробного періоду використання. Якщо вам зрідка треба з'єднувати фрагменти записів, складно придумати більш простий і ефективний інструмент. Для любителів повного контролю в процесі монтажу можна порекомендувати утиліту VirtualDub - потужний інструмент для повноцінної обробки відеоматеріалу.
2
Встановіть обрану вами програму. Запустіть файл установника подвійним клацанням і відповідайте на питання майстра. Нічого складного робити не потрібно, просто натискайте кнопку Next або «Далі» до тих пір, поки не побачите кнопку «Готово»/Finish. Натисніть її, і установка буде закінчена.
3
Запустіть програму з ярлика на робочому столі або з меню «Усі програми». Прочитайте повідомлення про те, що це пробна версія і погодьтеся з умовами використання - натисніть кнопку ОК. Тепер знайдіть на жорсткому диску відеоролики, які ви хочете об'єднати. Перетягніть їх в основну частину вікна програми.
4
Інший варіант: натисніть кнопку «Файл» в лівому верхньому кутку програми Movavi Video Suite. Клацніть лівою кнопкою миші по пункту «Відкрити відео» і вкажіть файл, який повинен бути першим у підсумковому відео. Потім повторіть цю операцію і виберіть другий avi-файл. Відзначте прапорцями обидва файли у вікні програми. У правій частині вікна є область перегляду відео. Натисніть кнопку Play, щоб переглянути фрагмент відео і перевірити правильність вибору. Трохи вище кнопок управління ви побачите смужку з двома мітками-повзунками. З їх допомогою можна вибрати початок і кінець фрагмента для об'єднання.
5
Налаштуйте параметри кодування. У нижній частині програми, ліворуч, є два випадають списку і кнопка «Налаштування ...». Виберіть відповідний формат підсумкового відео. Виберіть тип AVI у верхньому списку і конкретний кодек в нижньому списку. Якщо не знаєте, що вибрати, вкажіть AVI відео. Потім натисніть кнопку «Налаштування» і відзначте пункт «Як у вихідного». Тоді ваше відео залишиться в тому ж дозволі.
6
Натисніть кнопку «Об'єднати» у правій частині вікна програми. Розпочнеться робота над файлами, яка займе від декількох хвилин до декількох годин. Не завершуйте процес об'єднання, щоб уникнути помилок і проблем з програмою.