Як додати телефон в чорний список МТС. Як в мтс поставити номер в чорний список.

Автоматично відхиляти дзвінки, що надходять з одного конкретного телефону , можна незалежно від оператора зв'язку. Для цього ваш мобільний телефон повинен мати функцію «чорний список» (це вказується в інструкції). Однак зі свого боку МТС теж надає послугу заборони викликів.
Вам знадобиться
  • - телефон, підключений до МТС;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
МТС пропонує складання «чорних списків» різного типу. Встановіть заборона на всі вхідні дзвінки; будь надходять дзвінки під час перебування в роумінгу; кожен вихідний дзвінок; вихідні міжнародні дзвінки; вихідні міжнародні дзвінки - крім спрямованих в «домашню» країну.
2
Підключіть або відключіть обмежує сервіс з використанням «інтернет-помічника» через портал МТС або «СМС-помічника», відіславши з мобільного телефону на номер 111 повідомлення - з текстом 2119 для підключення або 21190 для відключення. Також можна направити запит по факсу (495) 766-00-58. Послуга можлива лише на тарифних планах з оплатою щомісяця.
3
Виберіть тип «чорного списку». Всі вихідні дзвінки - 33. Вихідні міжнародні дзвінки, крім адресованих в «домашню» країну, - 332. Вихідні міжнародні дзвінки - 331. Усі вхідні дзвінки - 35. Усі вхідні дзвінки в роумінгу - 351.
4
Наберіть команду в меню телефону (попередньо ознайомтеся з інструкцією) або наступним чином: *, потім код заборони, потім знову *. після пароль доступу і #. Код доступу - 0000. Якщо ввести його неправильно чотири рази поспіль, він блокується. Слід переподключить послугу.
5
Встановіть заборону з використанням пароля для доступу. Якщо ви невірно вводили пароль доступу за умовчанням, то ви можете змінити код, ввівши ** 03 * 330 *, після колишній код, потім * новий пароль і *.
6
Перевірте активацію послуги: * #, потім код заборони, потім #.
Зверніть увагу
Ви можете скасувати одразу все активовані заборони. При установці «чорного списку» на всі вихідні дзвінки безкоштовні номери обслуговування МТС 0890, 0850, 111 і 112 будуть доступні.
Корисна порада
Якщо активувати заборона виклику без типу телефонного дзвінка або з кодом «всі типи», то включається заборона на всі види зв'язку - в тому числі СМС-повідомлення. Якщо при активації заборони вказати тип телефонного дзвінка «голос», то обмін СМС-повідомленнями буде дозволений.