Як визначити, чи сертифікований телефон.

При покупці дуже важливо перевіряти відповідність мобільного телефону встановленим у вашій країні стандартам. Кожне сертифіковане мобільний пристрій має спеціальні сервісні наклейки, що відрізняють його від підробок.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Вийміть батарею з мобільного пристрою і перевірте наявність наклейок з логотипами ССС і Ростест. Також при покупці в обов'язковому порядку питайте у продавця ліцензію на продаж мобільних пристроїв даного виробника. Якщо він відмовиться вам видавати її за якимись причинами, не купуйте телефон в даному магазині.
2
Не менш важливо перевіряти відповідність IMEI-коду, прописаного в системі телефону, гарантійному талоні і сервісному стікері, що знаходиться на упаковці.
3
Наберіть в режимі очікування пристрою комбінацію знаків * # 06 # і уважно ознайомтеся з отобразившейся ідентифікатором. Перевірте його відповідність прописаному на стікері під батареєю значенню, якщо такий передбачений в даній моделі. Відкрийте гарантійний талон, куди зазвичай клеяться невеликі прямокутні наклейки з IMEI мобільних пристроїв, і перевірте, чи збігаються вони. Такий же стікер клеїться на гарантійний талон.
4
Якщо ви вже придбали мобільний телефон, перевірте його IMEI-номер за допомогою спеціальних онлайн-сервісів, доступних в інтернеті, наприклад, http://www.numberingplans.com/(реєстрація необов'язкова).
5
Перейдіть в лівій частині сторінки до розділу меню Number analysis tools, в списку, що з'явився інструментів виберіть Analysis of IMEI numbers. Введіть в з'явилася на екрані формі ідентифікатор вашого мобільного телефону. Зверніть увагу, що це необхідно робити відповідно до ніжеуказанной схемою.
6
Переконайтеся, що введений вами ідентифікатор коректний, після чого натисніть на кнопку Analyse або клавішу Enter, перебуваючи на сторінці з прописаним IMEI вашого мобільного телефону. Дочекайтеся завантаження сторінки і перегляньте дані, наявні про ваш телефон в правому кутку вікна, якщо вони збігаються, швидше за все, ваш телефон є оригінальним.
7
Якщо ж на вашу ідентифікатору нічого не було знайдено, перевірте його. Якщо знову результат буде тим же, це вказує на використання вами підробки пристрої стільникового зв'язку.
Зверніть увагу
Використання «сірих» мобільних телефонів протизаконно в багатьох країнах.
Корисна порада
Перевіряйте IMEI перед покупкою.