Як відрізнити французькі натяжні стелі. портал для електрокаміна своїми руками.

Натяжні стелі по праву завойовують все більшу популярність серед інших засобів для обробки. Це пов'язано не тільки з їх естетичністю, але і з практичністю в плані захисту від вологи та інших сюрпризів від сусідів зверху. Однак важливо вміти відрізнити якісні французькі стелі від інших, щоб не переплачувати за другосортний товар.
Інструкція
1
Як відомо, за хорошу якість доводиться платити. Це стосується і такої важливої для будь-якої людини сфери як ремонт квартири. Це дуже трудомісткий процес, що вимагає не тільки грошей, але і нервів, і робити його повторно протягом принаймні ще років 8-10 ніхто не хоче.
2
Тому важливо постаратися відразу вибрати якісні матеріали для оздоблення свого житла, щоб уникнути швидкої втрати їх основних властивостей. Виключаючи естетику натяжних стель, чимале значення має їх практична користь. В цьому випадку якість матеріалів набуває ще більший сенс.
3
Перше місце серед натяжних стель займають матеріали французького виробництва. Відповідно, вони володіють і найвищої вартістю, тому на ринку товарів для ремонту можна зустріти дуже багато підробок. Як відрізнити якість від посередності і не переплатити?
4
Оцініть запах натяжних полотен. Французькі матеріали не пахнуть, а другосортні, наприклад, китайського виробництва, зважаючи виготовлення з ПВХ поганої якості зберігають різкий запах, який довго не вивітрюється.
5
Перевірте сертифікати якості відразу при зверненні в компанію по установці стель. Ці документи характеризують гігієнічну характеристику продукції, зокрема це сертифікати на екологічну та пожежну безпеку, санітарно-епідемологічна висновок, протокол випробувань, сертифікат відповідності та ін.
6
Вивчайте документи уважно, їх теж можна підробити. У зв'язку з цим намагайтеся звертатися у фірми, що мають хороші рекомендації від ваших друзів, знайомих, колег і т.д. Якщо таких не знайдеться, то йдіть у великі компанії, у яких є кілька офісів або представництв. Ці фірми вже мають репутацію на ринку, ви переплатите за їхні послуги деяку суму, зате будете впевнені в якості.
7
І, зрештою, якщо вам все-таки не пощастило і ви переплатили за підробку, то дізнатися про це ви зможете, якщо виникне неприємна ситуація: вас заллють сусіди зверху. Справжні стелі французького якості утримають воду, а після її видалення (фахівцями компанії) повністю відновлять свою форму. Підробка, на жаль, не витримає такого випробування, і ремонт доведеться починати спочатку.