Як записати аудіокасету на комп'ютер.

Якщо у вас збереглися магнітофонні касети із записом вашого власного дитячого голосу, не дайте їм зникнути. Перепишіть їх в комп'ютер , і ви збережете ці звуки назавжди не тільки для себе, але і для нащадків.
Інструкція
1
Придбайте будь касетний магнітофон. У деяких магазинах електроніки і сьогодні продаються магнітоли, дозволяють програвати аудіокасети. Якщо ви не знайдете у продажу такого приладу, зверніться до інтернет-аукціонів. Купуючи магнітолу або магнітофон там, переконайтеся, що апарат справний. Підійде і касетний плеєр.
2
Врахуйте, що більшість звукових карт обладнано лише монофонічними мікрофонними входами, тому стереофонічний магнітофон додаткового виграшу не дасть. Для підключення до звукової карти використовуйте монофонический 3,5-міліметровий штекер або стереофонічний, у якого контакт правого каналу з'єднаний із загальним. Цей штекер ні в якому разі не можна включати в інші гнізда звукової карти. Для підключення же до магнітофона, залежно від його конструкції, застосовуйте або стереофонічний 3,5-міліметровий штекер, у якого з'єднані між собою контакти лівого і правого каналів, або штекер типу DIN, у якого в якості загального контакту використовується середній, а для зняття сигналу - або обидва правих, або обидва лівих штирька (залежно від року випуску магнітофона), з'єднані разом. Загальні дроти комп'ютера і магнітофона з'єднайте безпосередньо, а сам сигнал подавайте через неполярний конденсатор на 0,2 мкФ. Можливо, вихід магнітофона доведеться зашунтувати щоб уникнути спотворень резистором на 1 кОм. Підключення здійснюйте при знеструмленому устаткуванні.
3
Запустіть на комп'ютері програму-мікшер (її назва залежить від ОС). Увімкніть мікрофонний вхід і відрегулюйте його чутливість. Врахуйте, що якщо магнітофон обладнаний НЕ роз'ємом типу DIN, а сучасним 3,5-міліметровим роз'ємом, гучномовець при підключенні штекера буде відключатися, а на рівень сигналу додатково буде впливати регулятор гучності самого магнітофона. Якщо у магнітофона є роз'єм типу DIN, динамік не відключається, а рівень сигналу на виході постійний.
4
Якщо на комп'ютері немає програми Audacity, скачайте і встановіть її. Запустіть на магнітофоні відтворення, а на комп'ютері - запис. Коли перезапис завершиться, експортуйте результат в звичний формат MP3.
Зверніть увагу
Якщо ви оцифрували запис власного співу, дізнайтеся, чи діють сьогодні права на текст і мелодію виконаної вами пісні. Якщо ні, не викладайте файл в інтернет, поки ці права не минуть.