Як перевірити головну пару. виє редуктор ваз.

Коли при русі зі швидкістю більше 30 км/год з боку заднього моста автомобіля ВАЗ (класика) чути «виття» або «гул», значить, прийшла пора перевірити задній редуктор. Це буває в тому випадку, коли між елементами головної пари встановився неприйнятний зазор. Найкраще перевірку і ремонт самостійно не виробляти, а довірити це фахівцям.
Вам знадобиться
  • - ключ на 13;
  • - ключ на 19;
  • - ємність для масла;
  • - свинцева окис;
  • - регулювальний стенд.
Інструкція
1
Встановіть автомобіль на підйомник або оглядову канаву. Зафіксуйте в останньому випадку передні колеса башмаками-упорами.
2
Візьміть ключ на 13 і від'єднайте кардан від заднього редуктора. Гайки одноразові, так що при складанні слід їх замінити новими.
3
Візьміть ємність (3 л) і ключем на 19. Відкрутіть заглушку на редукторі і злийте масло.
4
Вивісите задні колеса на домкраті або підйомнику. Зніміть їх. Витягніть півосі з обох сторін.
5
Візьміть ключ на 13 і відкрутите болти, які кріплять редуктор до «панчосі» (кожуху заднього моста). Він порівняно важкий, так що будьте обережні.
6
Закріпіть редуктор на верстаті і огляньте місце з'єднання деталей головної пари між собою. Іншими словами плями дотику між ними при прямому і задньому ході. Вони повинні бути строго посередині.
7
Зменшіть товщину регулювального кільця, якщо плями вище середнього положення, і збільшіть - коли нижче.
8
Встановіть редуктор заднього моста на стенд і перевірте якість зачеплення. Для цього спочатку змастіть тонким шаром робочу поверхню зубів головній шестерні свинцевої окису.
9
Увімкніть стенд і, діючи важелями, пригальмуєте півосі, щоб на зубьях залишився слід від зачеплення. Зупиніть стенд і запустіть його в зворотному напрямку і пригальмуєте так само, як в першому випадку, щоб отримати «плями» з іншого боку.
10
Зупиніть і вимкніть стенд і огляньте поверхні зубів. При правильному зацеплении регулювання вважається закінченою. В іншому випадку потрібне розбирання редуктора.
11
Повторіть при зборці попередній натяг роликових підшипників ведучої шестерні під час перевірки моменту опору проворачиванию. Проведіть попередній натяг роликових підшипників коробки диференціала і відрегулюйте бічний зазор шестерень головної передачі.