Як поміняти домен сайту. Як поміняти адресу свого сайту.

Доменне ім'я або назва сайта в мережі є його адресою. Якщо змінити його, то ресурс може випасти з індексу пошукових систем і, як наслідок, втратити практично весь трафік. Є кілька прийомів для зміни назви ресурсу без збитку для відвідуваності.
Інструкція
1
Для збереження в індексі пошуковиків всіх сторінок вашого ресурсу вам необхідно налаштувати редирект його сторінок на аналогічні з новим доменом. Для цього перенесіть весь контент на новий домен, який ви повинні завчасно купити і налаштувати там DNS сервер. Після делегування вам потрібно прив'язати нову назву вашого ресурсу до старого сайту.
2
Здійсніть редікет. Знайдіть в кореневому каталозі сайту файл під назвою .htaccess і пропишіть в ньому ось це: Options + FollowSymLinksRewriteEngine onRewriteRule (. *) Http://імя_нового_сайта.ru/$1 [R = 301, L] Після того як ви виконаєте її, пошукові машини і всі користувачі, що переходять за посиланнями на стару адресу вашого сайту, будуть автоматично перенаправлятися на нову адресу.
3
Для індексації пошуковими Google і Яндекс додайте новий домен в Google.Webmaster і Яндекс.Вебмайстер. Для здійснення більш швидкою переиндексации зробіть так, щоб пошукові системи побачили вашу схему сайту і з новими, і зі старими адресами. На головній сторінці для цього помістіть посилання на неї. Схема ресурсу зі старими адресами дає можливість оновлювати сторінок, на яких налаштований редирект. Нова схема дасть можливість індексувати сторінки, створені після зміни назви ресурсу.
4
Потім зробіть так, щоб користувач, коли переходив за старою адресою сайта, потрапляв на сторінку 404, на якій би зазначалося, що ресурс поміняв назву і у нього тепер нова адреса.
5
Після проведення всіх цих операцій вам залишиться тільки чекати того моменту, коли пошукові системи проіндексують ресурс. Якщо ви виконали всі дії правильно, то основні показники сайту - тиц і піар - не зміняться. Однак зміна домена - це дуже серйозний крок, тому перед тим як здійснити його, гарненько подумайте.
Зміна домена завжди завдає деякий втрат сайту, адже користувачі в певний момент заходять на ресурс за звичкою, при зміні ж домена мінімум один раз користувач повинен буде ввести нове ім'я. Якщо ви вирішили поміняти домен, ви повинні при цьому розуміти, що новий домен буде на нижчих позиціях. Щоб уникнути цього, потрібно правильно здійснити склейку доменів.
Інструкція
1
Перший спосіб. Використовувати код відповіді 301. Цей код означає - «сторінка переміщена». Зробити так, щоб старий сайт відсилав на новий легко. Потрібно знайти або створити в корені вашого сайту файл .htaccess, і додати туди рядки: Options + FollowSymLinks #RewriteEngine on #RewriteCond% {HTTP_HOST} ^ www.старий-сайт.ru $ [NC] RewriteRule ^ (. *) $ Http://новий-сайт.ru/$1 [L, R = 301] RewriteCond% {HTTP_HOST} ^ старий-сайт.ru $ [NC] RewriteRule ^ (. *) $ http://новий-сайт.ru/$1 [ L, R = 301]
2
Спосіб другий: використовувати код 302, він означає «сторінка переміщена тимчасово». Ви робите все як у першому випадку, тільки код 301 змінюєте на 302.
3
Спосіб третій. Використовуйте директиву Host.Ето спосіб, який дозволяє змінити адресу сайту, використовуючи директиву Host у файлі robots.txt.Еслі ви міняєте домен цілком, то це найкращий з усіх шляхів. Шукайте в корені вашого сайту файл robots.txt, знаходите в ньому блок, який складається з директив Allow і Dissalow і після нього вставляєте рядок: Host: site.ru # де site.ru назва вашого нового домена .
4
В даній ситуації не всі пошукові слухаються дану команду, тому щоб потрапити в десятку, використовуйте всі описані способи.